Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На хладно в Алпите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На хладно в Алпите

    Не видях тема за предстоящи пътувания през тази година и реших да споделя.Летните жеги не ми понасят,затова планирам едно дълго пътешествие през това лято по Алпите.Да кажем от средата на юли до към края на август.Ще има и малко моренце някъде по италианската ревиера.Бих се радвал ако споделя пътуването /цялото или отчасти/ с други,които плануват да пътешестват на там.Евентуална среща някъде из Алпите също ще ми бъде приятна.Живот и здраве да има,че да се реализира пътуването.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

  • #2
    От: На хладно в Алпите

    Ами точно по това време плануваме няколко мотора да бъдем на няколко места в алпите.
    Първо ще наминем над Bardonecchia, за съжаление 2 седмици след стела алпина-та, след това през прохода Стелвио и накрая ще скокнем до гросе глокнер-а.
    Края на юли, началото на август за около 2 седмици.
    Не сме фиксирали твърди дати все още но намерението е сериозно, въпреки, че е доста амбициозно...
    Враг усраине

    Коментар


    • #3
      От: На хладно в Алпите

      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
      Ами точно по това време плануваме няколко мотора да бъдем на няколко места в алпите.
      Първо ще наминем над Bardonecchia, за съжаление 2 седмици след стела алпина-та, след това през прохода Стелвио и накрая ще скокнем до гросе глокнер-а.
      Края на юли, началото на август за около 2 седмици.
      Не сме фиксирали твърди дати все още но намерението е сериозно, въпреки, че е доста амбициозно...
      Предпочитаната от мен посока е север-юг,защото след това заминавам за Испания.Смятам да започна първо от изток /Кранска Гора/ на запад Доломитите -Милано-Аоста-Бреаул Сервина,но не знам дали снега на Бонтадини ще е стопен.След това се спускам на север през Вал Д.Изер към Бардонечиа.Там поне ще съм около седмица.И аз нямам още точно разписание,но ще подържаме връзка.Па дано се срещнем.
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • #4
        От: На хладно в Алпите

        Нашите въжделения са от юг на север този път.
        Гречко със сал-а, Роме и по западното крайбрежие на Италия.
        Тиренско море, Ливорно, Ла Специя, Чункуе Тере към Бардо... нещоси.
        И от там покрай Алпите, остерайха и към вкъщи.
        Ще траквам през APRS както обикновено, ако се засечем по трасето някъде ще бъде найЗ [emoji6]


        Враг усраине

        Коментар


        • #5
          От: На хладно в Алпите

          Нещата се избистрят и около 20-ти юли потеглям по маршрута София-Белград-Риека-Козина-Удине-Толмезо.Първата част на пътуването ще отделя на югоизточна Италия,което включва:Fiume Tagliamento,Monte Mason,Monte Simone,Monte Festo,Monte Zoupflan,Panoramica Felle Vette,Monte Losa,Casera Ierma,lago di Sauris,col Vidal,San Boldo,Monte Grappa,Malga Forcela.Monte Pasubio,Tremalzo,Maniva.След това потеглям към западните Алпи.
          Ако има пътуващи към тези места би могло да покараме заедно.Поздрави!
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X