Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уплътняване с херметик?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Уплътняване с херметик?

    Терзиев, Терзиееев...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Уплътняване с херметик?

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Терзиев, Терзиееев...
      Кво?
      Въртя педали, нямам транспорт, смешно ти е на тебе...
      Поне е здравословно.

      Коментар


      • #18
        От: Уплътняване с херметик?

        Не бе. Толкова елементарна операция, а питаш в сериозна тема.

        Ако това те притеснява-просто иди в сервиз, те знаят къде и колко силикон. И кога да, кога не.
        Ама в сервиз де, не някъде дето сега се учат, ама пък санахакани и всезнайковци.

        Хайде, за да не е чист спам-На нова гарнитура не се слага нищо. Само се почистват повърхностите, и се стяга с колкото пише.
        А за да не се пренатегне-в някои гарнитури има вградени ограничители, има и други решения против презатягането.
        Силикон да залепне така, че да не можеш да го изчегърташ???

        И пак-толкова е елементарно, че чак е смешно да се пита за такова нещо.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: Уплътняване с херметик?

          Че не съм авторитет-не съм, ама да се изкажа Ползвам съм силикон от снимката и ми е спасявал дупето много пъти, включително и вчера за един воден радиатор текнал от пластмасовите капаци. Спря да тече.
          Останал съм с впечатление, че не е важен толкова силикона, а подготовката преди него. Тя включва хубаво обезмасляване и махането на всякакви боклуци. Иначе силикона не иска да се “залепи” за материала. Е тоя етап прецаква опитите. Обаче си мисля, че не е добре да мажеш нова гарнитура със силикон. Просто намери правилната и я сложи. Така или иначе там не е предвидено да има силикон. То по тая логика дай да мърцаме къде що има гарнитура, белким да е вечно и да не изпусне.

          Коментар


          • #20
            От: Уплътняване с херметик?

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Не бе. Толкова елементарна операция, а питаш в сериозна тема.

            Ако това те притеснява-просто иди в сервиз, те знаят къде и колко силикон. И кога да, кога не.
            Ама в сервиз де, не някъде дето сега се учат, ама пък санахакани и всезнайковци.
            ....
            Хич не ми е работа да се правя на монтьор.
            Имам си 10 пъти по-печеливша дейност.
            Напатих се от майстори.
            Не мога да си кривя душицата грешна - не ми тежи. И на сметка не ми е. Ама само поразии от майстори. Откак си правя сам бангията ме слуша и не се лигави. Чисто емпирично наблюдение.

            Коментар


            • #21
              От: Уплътняване с херметик?

              Трябва да го намажеш така че да не изплюва,ното отвън ,нито отвътре. Не че отвън е проблем някакъв,освен естетически. Проблем е че колкото е изхвърлило отвън ,толкова и отвътре и може да направи поразии.
              Тънка ивица в средата ,както ти казаха. "Прихвани "болтовете и след няколко часа затегни.
              Всичко това след перфектно обезмасляване.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • #22
                От: Уплътняване с херметик?

                [QUOTE=Ivan Terziev;3440336]Страх ме е да не залепне и то баш по средата дето не мога да го избърникам. Елементарен санитарен силикон се сраства със стъкло, тука ако стане не ми се мисли.

                Откъде да си купя гарнитурите за дупките на свещите? Надявах се новата гарнитура да ги включва, ама греда./QUOTE]


                Виж на тях трябва да пише номер. По него ще се намерят.
                Или питай Люцкан
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X