Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Space Gear/Delica - Стълба задна врата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Space Gear/Delica - Стълба задна врата

    Здравейте,
    Интересувам се някой има ли представа дали стълбите от задните врати на високата и ниската база са различни или има различия само в планките за закрепяне?
    Също така, ако някой продава такава стълба може да се свърже с мен, защото отдавна търся, но без успех.

    Мерси

  • #2
    От: Mitsubishi Space Gear/Delica - Стълба задна врата

    Здравей,
    в Английския ибей доста често излизат за продажба такива стълби.
    Между другото какъв ви е бюджета?
    поздрави
    [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      От: Mitsubishi Space Gear/Delica - Стълба задна врата

      Здравей,
      На 16.03. спечелих на търг една такава стълба за 137 паунда, което са си 300+лв., сега чакам да ми я доставят. Лошото, е че е за високата база и ще трябва да преправям планките за закрепяне, но нека първо да дойде до БГ и после ще мисля как ще я монтирам.
      Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Mitsubishi Space Gear/Delica - Стълба задна врата

        Здравей,
        Честито за стълбата. За оригинална алуминиева стълба цената е добра. Имал си и късмет, повечето продавачи не изпращат едрогабаритни предмети.
        Защо мислиш, че ще имаш проблем? Разликата между висока и ниска база е единствено в задвижването. Високата е 4х4 а ниската не е. Купетата трябва да са еднакви.
        [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          От: Mitsubishi Space Gear/Delica - Стълба задна врата

          Здравей,
          Под висока база имам предвид, че самото купе е по-високо(често с прозорци), докато моята е с по-ниско купе, тъй като доколкото знам с прозорци са само моделите с десен волан, а моято е с ляв волан.
          Едните се водят High Roof, а другите Low Roof.
          Иначе вече разбрах, че ще трябва да преправя малко горната планка и би трябвало да стане и да стълбата е оригинална "Terzo", доста са редки за покупка втора ръка и често достигат до цени 500лв.

          Коментар


          • #6
            От: Mitsubishi Space Gear/Delica - Стълба задна врата

            Ето малко актуализация на темата - освен преправяне на планките, с които се захваща стълбата за заданата врата, трябва да се отреже и по около 5см. от дължината на стълбата.
            Иначе тъй като имах време реших и да полирам стълбата, защото беше захабена. Изпращам няколко снимки за пример
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190714_133407_resized.jpg
Прегледи:1
Размер:569.8 КБ
ID:5817818Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190714_133415_resized.jpg
Прегледи:1
Размер:507.9 КБ
ID:5817819Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190714_172054_resized.jpg
Прегледи:1
Размер:394.9 КБ
ID:5817820

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X