Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

    Май избързах с хвалбите - напоследък Нувито работи неуверено и трудно се локализира на картата! Обикновено се свързва бързо от първия път, но като го спра и опитам отново след малко, вече имаме проблем! Започва да трупа спътници без да може да се локализира на картата - тази неделя в Гърция на един връх хвана 9 спътника на максимален сигнал без да може да се позиционира. Чак след като му казах, че сме далече от Рила, където го бях пускал предния ден, успя да ми покаже позицията - преди се оправяше сам в такива ситуации. Та определено има разлика след 06.04, въпреки че и часовника и датата са верни - явно производителите на такива устройства искат парите ми!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #77
      От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

      Тия дни имаше проблем със сигнала от самите спътници

      Коментар


      • #78
        От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

        Имаше нещо и беше свързано с това превъртане, защото имам 3 Томтом и не можеха да се локализират. След ъпдейт всичко си дойде на място. Иначе навигациите в телефона си работеха без проблем, ама те се ъпдейтват автоматично.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #79
          От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

          За 2 пътувки до Бургас в три седмици установих, че Гергана изведнъж се ошашавя между Чирпан и Ямбол.
          Показва нереално оставащо време до края на пътуването, обаче се поправя след рестарт.
          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

          Коментар


          • #80
            От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

            Garmin nuvi 215, закупуван 2009 - 2010г. С инстарлирана карта за България OFRM и последна актуализация до версия 2018 Q3. Последно използван на 28.03.2019г. - без проблем. При инсталиране на последната версия на картата, т.е. "2019 Q1" всичко беше без проблеми. Обаче...при включване за работа вече не открива сателитите!? При проба за местоположение (функция "къде съм") показва мястото където е използван за последно, т.е. на 28.03.2019г. Това местоположение излиза и за начална точка при задаване на маршрут за навигиране.
            Последно редактирано от hhris08; 29-04-19, 14:32.

            Коментар


            • #81
              От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

              Проблемите си останаха и реших да пробвам с ъпдейт, че от 2008 не му е правено нищо - просто си работеше като часовник! Версията беше 4.60 сега стана 6.20 - веднага показа подобрение и се свърза от балкона, сега ще го оставя за половин час да си прочете и алманаха, та дано се оправи, че така съм му свикнал и хич не ми се сменя!
              Honda XL600LM, 1987
              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

              Коментар


              • #82
                От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                Теста вчера мина успешно, машинката си работи както преди 06.04! Аз доволен!
                Honda XL600LM, 1987
                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                Коментар


                • #83
                  От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                  Полезна информация по темата може да се прочете тук, тук и тук.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X