Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инкрементални линии Оптед .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инкрементални линии Оптед .

    Тия дни Стефан ми подари две еднометрови инкрементални линии и управление на Оптед . Проблема е че гумените перца предпазващи от попадане на боклуци вътре са напукани и накъсани от времето . Вчера звънях в Пловдив на Оптима Електроник но тяхното призводство няма нищо общо със старото на Оптед и перцата са други . Някой да се е сблъсквал с този проблем ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Инкрементални линии Оптед .

    Станьо, защо не пробваш в Гома Пласт на Поп Богомил? Имат всякакви профили от микропореста гума и все някой ще заспи на мястото на старите и изпокъсани пера.

    Другото, за което се сещам са уплътнения от алуминиева и pvc дограма - подозирам, че старите за закрепени в каналче в алуминиевия държач - както са и по дограмите.

    Третия вариант: "мъхестите" уплътнители или т.нар. "четки за врата" - купувал съм такива от един магазин на Гара Искър и още ми се търкалят някъде 5-6 метра - мога да ти донеса тия дни и да тестваш.
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • #3
      От: Инкрементални линии Оптед .

      То от тук насетне ще са проби пък все нещо ще стане . Имам подозрението че някой профил от перо на чистачка също може да стане .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Инкрементални линии Оптед .

        По стечение на обстоятелствата имах нещо общо с Оптед 88-89 година.
        В момента всичко е разпарчетосано и продадено на фирми и фирмички.
        Един от по-крупните приватизатори е Велин Сарелски - собственик на Викиват - която се намира в бившите помещения на Оптед.
        Предвид същността на фирмата, вземи да се свържеш точно със собственика - със сигурност е приватизирал и част от тогавашната продукция.

        Коментар


        • #5
          От: Инкрементални линии Оптед .

          Дай някоя и друга снимка да се види какво се търси, а може и някой и друг размер.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X