Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зарядни станции за технически газове - Co2, аргон, азот, кислород, хелий

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Зарядни станции за технически газове - Co2, аргон, азот, кислород, хелий

    Здравейте,
    предлагам да направим една тема в която да изброим местата за зареждане на технически газове в цяла България. Мисля че ще е полезно на много хора.
    Ако се получи хубав списък може да се залепи горе като важна.
    Ето аз наскоро се сблъсках с проблема с намирането на Аргон. Мислех че има на много места и затова смело си купих Виг инвертор. Да ама няма. В Севлиево съм в момента и звънях къде ли не в околностите - Ловеч, Габрово, В. Търново. И досега намерих че пълнят само в базата на СИАД в Горна Оряховица.
    Ако някой знае за посочените горе градове къде зареждат в бутилки на клиента аргон моля да го сподели в темата?

    Ето няколко:
    - Сиад Горна Оряховица Tel. 0889 663266 - ул. "Св. Княз Борис I" №94 Аргона е на 7.10лв за м3 с ДДС има и други газове но не знам със сигурност какви.
    - ТигТаг Хасково 0888668366 бул. Васил Левски 2 срещу завод Родина - там зареждат всякакви газове, продават бутилки, богат избор на завъръчна техника и всякакви консумативи.
    - Дия Газ Сливен 0889801594 Самуиловско шосе № 22 - кислород, аргон, CO2

  • #2
    От: Зарядни станции за технически газове - Co2, аргон, азот, кислород, хелий

    Здравейте, ако има някой да сподели и за Пловдив къде може да се зарежда със собствени бутилки и не само. В гугъла ми излиза фирма СИАД ,някъде на асеновградско нека някой запознат да сподели с какви бутилки зареждат и какви газове.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X