Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при избиране на Джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ при избиране на Джип

    Здравейте , група!
    Ще карам по същество , за да не ви занимавам с глупости.
    Искам да си купя джип , с който да мога да ходя за риба , но главно да го карам по асфалтови пътища.
    Тавана ми е около 4000 - 6000лв. Ще се радвам ако ми помогнете със съвети, кои марки и модели да гледам.
    Знам , че парите , които съм предвидил не стигат за хубав джип , за това си търся някой по - нисък клас , които да са сравнително здрави и не много скъпи за поддръжка.
    За момента разглеждам витари дълга база , но пак читавите са над 6000лв. ( Ако може да ми дадете и мнения относно Ленд Роувър Фрийлендър, доста са евтини , но чувам , че от тях боли глава, така ли е?)
    Помощ ... x)

  • #2
    От: Помощ при избиране на Джип

    Огледай и (чи)Кия Спортидж... за тия пари, най-негнилата гледай да вземеш.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ при избиране на Джип

      Първоначално публикуван от jkpresident Преглед на мнение
      Здравейте , група!
      Ще карам по същество , за да не ви занимавам с глупости.
      Искам да си купя джип , с който да мога да ходя за риба , но главно да го карам по асфалтови пътища.
      ...... ( Ако може да ми дадете и мнения относно Ленд Роувър Фрийлендър, доста са евтини ...... x)
      Понякога помага и да напишеш от къде си.
      Ако ще гледаш ланд ровер по добре диско.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ при избиране на Джип

        За тези пари няма нищо читаво.
        Дискавъритата не гният(поне не много), и май това.
        Всичко друго за тези пари вече е изгнило, или поне заразата е тръгнала.
        Да, понякога излизат и неизгнили италианки, но трябва редовно следене на обявите, и много пътуване за да избереш. Ама там пък всеки знае, че може да има проблем с механиката.
        Така, че всичко си е риск.

        Гледам,ч е разчиташ на нисък клас джип,м за да отговори на бюджета ти.
        Ами той си е доста нисък, дори и малък клас джипове, ако са добри екземпляри вървят по повече
        За тези пари-вземай каквото ти хареса като механика, и после кърпи гнилочта. Все ще изкара няколко години.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Помощ при избиране на Джип

          За риба и за асфалт огледай (както каза и колегата) Кията, а също така и по-големият Теракан.
          В миналото ще остане, каквито сме били...

          Коментар


          • #6
            От: Помощ при избиране на Джип

            На ти една Киа да погледнеш.

            https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=232602
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #7
              От: Помощ при избиране на Джип

              Кольо е прав,аз преди 5 години помните как търсех от тия с бюджет 7-8 и няма и няма,сега след р години,с 2-3 късо на парите........е голям късмет трябва,само с търсене няма да стане.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Помощ при избиране на Джип

                За толкова пари можеш да намериш единствено Киа първо поколение в прилично състояние и неизгнила.
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ при избиране на Джип

                  Great Wall мотора е 2.4 бензин на мицубиши, окачването е исузу и фронтера. За 6000лв има читави.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ при избиране на Джип

                    Може и Фронтера Б да гледа ако ще кара повече черно, а ако е повече асфалт в тия пари има и Х-трейл първо поколение.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ при избиране на Джип

                      При цена до 6000 на придобиване - да сравняваш Киа и Фронтера трябва да си върло предубеден. Фронтерата е подценена и води с две обиколки...
                      Фиат Купе
                      Опел Фронтера В
                      Мицубиши Паджеро Пинин

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ при избиране на Джип

                        Subaru Forester SF (първата генерация и нейния фейслиф- 1998-2002)
                        Е, не е "джип", но за Вашите цели може да Ви свърши работа.
                        Когато захарността в гроздето намалява, моята се покачва.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ при избиране на Джип

                          Първоначално публикуван от martiob Преглед на мнение
                          Може и Фронтера Б да гледа ако ще кара повече черно, а ако е повече асфалт в тия пари има и Х-трейл първо поколение.
                          То хубаво го има в тия пари Нисана, ама после в другите пари става страшно. Когато (неминуемо) започне издирване на специфични части, които не се предлагат от китайски производители.

                          П.П. Между другото и ОФБ не се слави с тънка поддръжка. Та ако е Фронтера, по-скоро А требе да гледа.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ при избиране на Джип

                            Ако стигнеш до Теракан, да кажа че баща ми е решил да чисти автопарка и цените са трепач. Драмата с дюзите вече е в миналото, накратко и от личен опит ( 2 разходки до Гърция с чавета и жена за общо около месец на морето ) мога да кажа,че джипката е много приятна за дълъг път.Специално тази си има климатик,кожа и други гъделчета . Търси и 5000лв. и дори да си изгние на паркинга не би я дал за по малко .
                            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ при избиране на Джип

                              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                              Ако стигнеш до Теракан, да кажа че баща ми е решил да чисти автопарка и цените са трепач. Драмата с дюзите вече е в миналото, накратко и от личен опит ( 2 разходки до Гърция с чавета и жена за общо около месец на морето ) мога да кажа,че джипката е много приятна за дълъг път.Специално тази си има климатик,кожа и други гъделчета . Търси и 5000лв. и дори да си изгние на паркинга не би я дал за по малко .
                              Имаше май някаква тема за тази кола?
                              В миналото ще остане, каквито сме били...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X