Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при избиране на Джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ при избиране на Джип

    Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
    Имаше май някаква тема за тази кола?
    Имаше, вече и аз не си спомням(има я накъде,иска търсене). Това,което знам в момента, и е сигурно : сменян мотор от KIA CARNIVAL 150 коня ,документално 100% изрядна(номера на шасита,мотори и всичко останало) , след всички интервенции на около 20 000км. безпроблемна експлоатация и приятна употреба .
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

    Коментар


    • #17
      От: Помощ при избиране на Джип

      В мобиле има Теракан с два комплекта гуми 2007 година за 5600лв регистриран! Има степенки, бяла кожа, шибидах, фейслифт, 163кс! За тия пари не виждам по-добра опция. Автомобила е реално произведен 2006 лично го проверих, но е възможно да е регистриран през 2007ма. Много обяви са 2002ра обявени като 2004-5!

      Не съм на процент, просто е ръчка а аз търсех автомат и купих вече. Учудвам се колко време се задържа обявата.

      Коментар


      • #18
        От: Помощ при избиране на Джип

        За малко под 7 взех перфектно обслужено паджеро миналата година по това време, не е като да няма но трябва да знаеш какво търсиш, сега сезонат е мъртъв и изпадат добри машини.
        Land Rover Discovery
        Където е текло пак ще тече ...

        Коментар


        • #19
          От: Помощ при избиране на Джип

          Здравейте!От доста време следя форумите свързани с различни модели високопроходими автомобили.Може да се каже ,че съм изчел почти всичко написано тук за различни марки и накрая се спрях на Хюндай Галопер дълга база ,дизел.Джипа ще ми трябва най вече за риболов и някоя друга разходка сред природата.Няма да го тормозя на тежък офроуд или състезания.Харесах няколко джипки в София и изкам да попитам ще може ли някой добре познаващ въпросния модел да дойде с мен за консултант-естествено ще бъде заплатен.Смятам да идвам в София някъде след другата сряда-10,11,12.април.Ще бъда благодарен ако някой се отзове,пък и ще ми е по спокойно!

          Коментар


          • #20
            От: Помощ при избиране на Джип

            Явно никой не може да ми помогне!Нищо,ще се справя сам,ще гледам най вече за ръжда.Дано имам и малко късмет с джипа,като го взема ще пиша!

            Коментар


            • #21
              От: Помощ при избиране на Джип

              Освен и аз да предложа моята кола на автора ...
              Колега, ако се интересуваш от Гранд Витара 2.5 V6 пиши на лични или тук в темата!
              Автомобила е личен, и е при мен вече трета година, напълно изряден, използваме го за семейна кола но вече се налага да търсим друг тип автомобил, и този е за продажба.
              SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

              Коментар


              • #22
                От: Помощ при избиране на Джип

                Благодаря за предложението,но ме интересува само Хюндай Галопер д.б.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X