Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за бус Газела дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за бус Газела дизел

    Здравейте,искам да попитам имали някой наблюдения към бордови бус Газела с дизелов двигател на Щаер?
    Интересува ме колко са надеждни и ако създават проблеми,какви са?Ще се товари до 2000 2300 кг като се наложи ,но рядко.може ли да издържи това чудо такъв товар и как е шофирането му на дълъг път?
    Другият ми вариант е Ивеко 35-8 или 35-10 но са доста по-стари.
    " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

  • #2
    От: Мнения за бус Газела дизел

    този двигател на щаер е много чуплив,а частите са скьпи не ти требва.ивекото е много кораво вземай едно 10 и си без проблем.

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за бус Газела дизел

      Имам наблюдение, че такова изделие не се сещам да съм виждал да се регистрира (а съм виждал бая вервай ми!). Е може нещо да се е промъкнало покрай мен, ма не помня . Има бая други неща дето вършат работа. Това комай и за подарък не става.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за бус Газела дизел

        Ще се оглеждам за Ивеко значи,че нищо не мога да намеря за тази Газела.Спринтер 412 гледах също,но мисля не може да се регистрира до 3,5 тона и ми отпадна като вариант.
        " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за бус Газела дизел

          Имах ивеко 3508,страхотно камионче,товареше като кон а управлението му е песен.Освен това е страшно ремонтопригодно,със ефтини части.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за бус Газела дизел

            Колега имал съм такава,наистина щаера не струва,2,1 тд,дюза-помпа,много трошлив.Ако все-пак се спреш на газела,имат 2.8 тди,мотор андория,той е много здрав,а ако не държиш да е дизел,с новия бензинов 16-клапанов мотор на газ.Над два тона товар,е многовато,без усилване на шасито и ресорите.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X