Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

    Здравейте!

    С Mitsubishi Outlander съм. По някаква причина стъклото откъм водача спря да се отваря и затваря нормално, ей-така, от нищото. Явно стъклоповдигачът нещо се е прецакал.

    Идеи къде в София да ходя, за да го погледнат? Според вас, лесно ли се оправя този проблем, трябва ли да се купува резервна част и колко приблизително би струвало? Sorry за лаишките въпроси.

    Поздрави!

  • #2
    От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

    https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=228106
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

      Мерси, ей-сега ще погледна темичката. :-)

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

        На Борис III до обръщалото на петицата има сервиз за жила. Няколко пъти съм ги ползвал за различни жила на различни коли и съм доволен
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

          Благодаря, kuzdov! И там ще проверя, ако се наложи.

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            На Борис III до обръщалото на петицата има сервиз за жила. Няколко пъти съм ги ползвал за различни жила на различни коли и съм доволен
            Те тия не бяха ли микрон-доцев?
            Работят НО миналата година ходих при тях за едно жило за Кия-та... Е направиха го на прилична цена и за няколко часа, но бяха супер нелюбезни (платих това което искаха без пазарлъци, а се държаха все едно ми правят подарък) и забравиха да сложат скобата която държи кожуха в барабана.
            Общо взето бих се върнал там само ако нямам друг избор.
            Последно редактирано от siem; 10-03-19, 22:48.
            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

              Не знам как се казва сервиза. На булеварда като караш към Княжево веднага щом подминеш колелото на трамвая отдясно има една табела и пише Сервиз - жила или нещо подобно, а самият сервиз е в пряката в едно дере. Не съм говорил много с тях, та нямам впечатления. Но са ми правили жило за километраж на Фронтера и машинки за врати на Акцент и се държаха нормално. Дадоха ми книжка с 2 години гаранция за ел. повдигачите и вече минаха и още работят. Жилото за километража също изкара 5-6 години при мене и сигурно още работи ако е жива тая Фронтера.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #8
                От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

                Тия са там от 93та поне,правил съм жило на Баварец тройка като дете при тях
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

                  Те Микрон Доцев е това. Само че сега вече май са внуците.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

                    Аз пък си взех кримпвачки и накрайници и въжета на метър. И май приключих с услуги, свързани с жила, перманентно, стига проблема да е в самото жило, а не в други чаркове. Бонуса е че и дебели кабели мога да кримпвам. Май 16 тона е макината.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

                      и аз се пробвах с едни китове от Ибей за стъклопповдигачите, обаче не ми се получи и предпочетох да си платя друг да го направи. Не, че е космическа технология, ама си иска условията и да знаеш кое-как за да си спестиш неудачните опити.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ремонт на стъклоповдигач – къде в София?

                        Аз да споделя, в крайна сметка, какво се случи.
                        Отидох при Пламен Маджаров, за когото научих от темата, към която ми дадохте линк по-горе.
                        Супер доволна съм както от услугата, така и от отношението на човека. Макар на първо четене проблемът ми да изглеждаше елементарен, се оказа, че нещата са малко по-сложни, но това не възпрепятства успешния завършек на ремонта.
                        Абе, радвам се, че отидох именно там, защото човекът адски много си разбира от "занаята" и работи изключително прецизно. Толкова отговорен професионалист не бях срещала скоро.
                        Препоръчвам го с две ръце!
                        Последно редактирано от Flame_In_Black; 12-03-19, 08:25.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X