Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Duster I 1.6 бензин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мнения за Duster I 1.6 бензин?

    Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
    Не съм компетентен,доколко перфектно може да се "изчисти" досието на една кола,ама... човека беше върнал колата на официалния вносител на 300000 км,и след 2 месеца я гледа на 120000,и с 6000 лв по-скъпа,отколкото му я платили на него
    Това кога, щото от две-три години при ГТП лично идват да ми погледнат показанията на километража, въпреки че минавам при познати ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Мнения за Duster I 1.6 бензин?

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Това кога, щото от две-три години при ГТП лично идват да ми погледнат показанията на километража, въпреки че минавам при познати ?
      То няма проблем да върнеш километража и да идеш на преглед.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #33
        От: Мнения за Duster I 1.6 бензин?

        Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
        То няма проблем да върнеш километража и да идеш на преглед.
        Който си ползва автомобила пробега го интересува заради интервалите на обслужване и е последното което ще го занимава да променя преди ГТП, особено за нов и гаранционен автомобил.
        Имах предвид, че показанията на пробега са записани, и дори километража да е превъртян, много лесно се разбира на колко е бил последният ГТП, освен другите начини на установяване според марката и модела.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Мнения за Duster I 1.6 бензин?

          Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
          Не съм компетентен,доколко перфектно може да се "изчисти" досието на една кола,ама... човека беше върнал колата на официалния вносител на 300000 км,и след 2 месеца я гледа на 120000,и с 6000 лв по-скъпа,отколкото му я платили на него
          кажи го тоз вносител, че да не ходим там
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #35
            От: Мнения за Duster I 1.6 бензин?

            Не съм запомнил,беше отдавна,но се впечатлих много.Аз и така съм си мнителенАко ще купи човек кола на 300000 км,дали е на 2-3 години,или на 9-10,има значение преди всичко за цената.В техническо състояние,едва ли.А и продавачите не признават ония лакърдии с колко процента точно трябвало да поевтинее след като излезе от шоурума,а си искат бая пари за амортизирани кочини,нищо че на малко години.Човек трябва много да си отваря очите,ако ще купува кола,повече измамници,отколкото честни продавачи...

            Коментар


            • #36
              От: Мнения за Duster I 1.6 бензин?

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              кажи го тоз вносител, че да не ходим там
              Лично аз не бих се учудил, ако всички връткат подобни номера. Разлика може да има само в степента на наглост.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X