Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро 3 подготвено за офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паджеро 3 подготвено за офроуд

    Една под тема за подготвените тройки. Също така и да видим кой какво има да черпим идей един от друг.
    Ето го и моето 2 инча лифт с окачване добинсонс, преходни фланци 38мм и джанти ет-20 на 8j с гуми 31/10.50 r16 silverstone mt117, трябваше да го побългаря малко заради грайфера та хванах флекса и на око (стана доста добре) тези дни ще кача още снимки и описание.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1551612642791.jpg
Прегледи:1
Размер:31.8 КБ
ID:6155710Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1549573291431.jpg
Прегледи:1
Размер:37.3 КБ
ID:6155711Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1551381239902.jpg
Прегледи:1
Размер:15.2 КБ
ID:6155712Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1551614390691.jpg
Прегледи:1
Размер:24.8 КБ
ID:6155713Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1551772132952.jpg
Прегледи:1
Размер:44.7 КБ
ID:6155714Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1551612620191.jpg
Прегледи:1
Размер:49.8 КБ
ID:6155715Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1551772133084.jpg
Прегледи:1
Размер:37.3 КБ
ID:6155716Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1551381239852.jpg
Прегледи:1
Размер:10.7 КБ
ID:6155717Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1551381239013.jpg
Прегледи:1
Размер:17.6 КБ
ID:6155718

  • #2
    От: Паджеро 3 подготвено за офроуд.

    С минусови джанти и фланци не идва ли малко ту мъч? Имаш ли възможност да направиш снимка само с минусовите джанти?
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • #3
      От: Паджеро 3 подготвено за офроуд.

      Това возило малко по-големи гуми не можа ли да събере? Примерно 32/12.5.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        От: Паджеро 3 подготвено за офроуд.

        Вместо фланци и джанти на -20, не става ли номера само с джанти на -40? Иначе и в двата случая доста голямо натоварване ще видят карантиите и да не вземе да направи някой фал. Аз на Паджеро 2-ка съм с -20 и много стърчат, пък да не говорим за още.

        Щом за 31-ци е хванал флекса, едва ли ще побере 32-ки без флекс.

        Коментар


        • #5
          От: Паджеро 3 подготвено за офроуд.

          С малко рязане , джанти ЕТ-5 влизат 35ци.

          Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #6
            От: Паджеро 3 подготвено за офроуд.

            Колега как се представя окачването?Заглеждам се от известно време и аз.

            Коментар


            • #7
              От: Паджеро 3 подготвено за офроуд.

              Това е толкова лъскаво, че чак да го е грях човек да го вкара в гората.
              Ама както се е тръгнало-силвърстони, рязане на калниците-скоро няма да е толкова лъскаво.

              Но...
              Според мен паджерото е може би най-куция джип за сериозен офроуд. Това заради малкия ход на окачването. Иначе са си корави машини, с добри раздатки, и не страдат много от чупливост.
              Но кой каквото го кефи.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Паджеро 3 подготвено за офроуд.

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Това е толкова лъскаво, че чак да го е грях човек да го вкара в гората.
                Ама както се е тръгнало-силвърстони, рязане на калниците-скоро няма да е толкова лъскаво.

                Но...
                Според мен паджерото е може би най-куция джип за сериозен офроуд. Това заради малкия ход на окачването. Иначе са си корави машини, с добри раздатки, и не страдат много от чупливост.
                Но кой каквото го кефи.
                Ралито минава ли за сериозен офроуд ?
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • #9
                  От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                  Тц.
                  Ралито си е сериозно изпитание за техниуката, пилоти и навигатори са доста по-добри в карането и навигирането, но за мен това не е сериозен офроуд.

                  Да, кефя се и се възхищавам на майсторите в ралито, но има балкан разлика до сериозния офроуд.
                  Под сериозен офроуд аз разбирам придвижване със средна скорост 3-4 км/ч. И то не заради пиене на бира и чоплене на носовете, а с постоянен напън и напрежение, но толкова позволява терена.

                  Абе хард трофи, или траял. Това за мен е сериозния офроуд. Както и всякакъв вид разходки и заигравки, но с този характер.
                  Паджерота в ралито-колкото искаш, в трофитата-в малките класове, в сериозните епизодично, а в траяла-никак.
                  Това показва мястото на тази машина.

                  И п
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    Не мисля че идва много, поне за сега хаха. Нямам възможност да направя снимки само с джанти.

                    Фланците ги взех преди време защото си мислех че ще си карам с оригиналната джанта а тя беше ет44 но така станаха нещата ... ще видим може след време да махна я фланци я други джанти.

                    Спор няма за тежък офроуд малко си е спънат кон не само заради хода а и за това че е тежък. Лъскаво ласкаво ама на почти 20 години така че вече няма жал.

                    Имах идея да слагам 33/12.50 но намерих от познат една гума и проста я сложих до другата и вече ме хвана жал колко ламарина и пластаса ще трябва да режа.

                    Основно си го правя за кефа, лов-риболов и разходки със зайгравка. А вече как ще се стечът обстоятелствата след време с джипа ще видим може и да го прежаля съвсем.
                    Последно редактирано от CarTest™; 06-03-19, 13:24.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                      колеги Dobinsos добро ли е като окачване, нещо друго като вариант ( Цена качество). Джипа се кара изцяло по черен път

                      Коментар


                      • #12
                        От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                        Доволен съм, варианта е ironman но при него доколко знам имаше някакъв проблем при п3 къса база. Вдигна се с 6см очаквах по твърда возия но бях в грешка вози приятно(за оффроуд джип) придава визия"поне за мен че е син и жълт цвят" хаха луд на шарено се радва. Ценато е около 1700лв в зависимост от къде.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                          Вече и в завършен вид

                          Коментар


                          • #14
                            От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                            Първоначално публикуван от Румен Борисов Преглед на мнение
                            Вече и в завършен вид
                            Вероятно си искал да качиш снимка, но не се вижда.
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • #15
                              От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                              Това Паджеро има ли тракшън контрол? Ако да как мислите да го изключвате?
                              До колкото знам системата изключва тракшъна напълно само при заключен заден диф.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X