Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро 3 подготвено за офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

    Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
    Вероятно си искал да качиш снимка, но не се вижда.
    Да, така е нещо не ми се получи да кача снимки днес ще пробвам пак.

    Коментар


    • #17
      От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

      В Своге ли е джипа? Мисля че те видях един ден.

      Коментар


      • #18
        От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

        Първоначално публикуван от nnikbg Преглед на мнение
        Това Паджеро има ли тракшън контрол? Ако да как мислите да го изключвате?
        До колкото знам системата изключва тракшъна напълно само при заключен заден диф.
        Има тракшън, имам копче и в същото време като включа супер селекта джипа сам го изключва.

        Коментар


        • #19
          От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

          Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
          В Своге ли е джипа? Мисля че те видях един ден.
          Намира се в софия но е възможно да си ме видял, минавам отвреме навреме.

          Коментар


          • #20
            От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

            Ясно Ако минаваш с време може да пишеш да пием по кафе някъде.

            Според мен с тази широчина на гумите ти мунусовите джантета идват в повече. Ако не закача някъде с нормалните джанти ми се струва безсмислено да мъчиш лагерите, по-отворената "следа" си е само минус като офроуд качества при едно и също всичко друго. Имам познат със същото Паджеро и му беше сложил 31" Дуратрак на стандартните джанти и се държеше супер.

            Успех!

            Коментар


            • #21
              От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

              Първоначално публикуван от Румен Борисов Преглед на мнение
              Има тракшън, имам копче и в същото време като включа супер селекта джипа сам го изключва.
              На 100% тракшън контрола се изключва само при блокиран заден диф. Рових се из австралийски форуми и там решават проблема като лъжат модула за тракшън контрол че задния диф е заключен. При мен дори с натиснат бутон ASCoff като почна да буксувам и спирачките полудяват.

              Коментар


              • #22
                От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                Ясно Ако минаваш с време може да пишеш да пием по кафе някъде.

                Според мен с тази широчина на гумите ти мунусовите джантета идват в повече. Ако не закача някъде с нормалните джанти ми се струва безсмислено да мъчиш лагерите, по-отворената "следа" си е само минус като офроуд качества при едно и също всичко друго. Имам познат със същото Паджеро и му беше сложил 31" Дуратрак на стандартните джанти и се държеше супер.

                Успех!
                Ще драсна лс като имам път, иначе не знам за лагерите ще разбера. Не е постоянно с минусови джанти само когато излизам да карам през повечето време съм си с оригиналната джанта ет44.

                Коментар


                • #23
                  От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                  Първоначално публикуван от nnikbg Преглед на мнение
                  На 100% тракшън контрола се изключва само при блокиран заден диф. Рових се из австралийски форуми и там решават проблема като лъжат модула за тракшън контрол че задния диф е заключен. При мен дори с натиснат бутон ASCoff като почна да буксувам и спирачките полудяват.
                  Да така е, не е напълно изключен но аз нямам заключване на задния диф. Направи ми впечатление че при включени дали бързи или бавни бях с обикновенна зимна гума в една кал вървеше си на огън но при повече газ и боксуване има някаква система и почва да пищи и след известно време спира и пак след някакво време пак почва да пищи много е досадно пробвах няколко неща и не се получи пак си пищи. Ако имаш идея моля сподели.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                    Първоначално публикуван от Румен Борисов Преглед на мнение
                    Да така е, не е напълно изключен но аз нямам заключване на задния диф. Направи ми впечатление че при включени дали бързи или бавни бях с обикновенна зимна гума в една кал вървеше си на огън но при повече газ и боксуване има някаква система и почва да пищи и след известно време спира и пак след някакво време пак почва да пищи много е досадно пробвах няколко неща и не се получи пак си пищи. Ако имаш идея моля сподели.
                    Това което пищи е точно алармата, че спирачната система е претоварена.
                    Австралийците казват, че дори и да нямаш блокировка на задния диф пак може да излъжеш системата.
                    Най-лесно било като през едно ключе подадеш маса към модула на тракшън контрола и той мисли, че задния диф е заключен и изключва 100% тракшъна.
                    Аз смятам да се заема с това на лято.



                    Коментар


                    • #25
                      От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                      Първоначално публикуван от nnikbg Преглед на мнение
                      Това което пищи е точно алармата, че спирачната система е претоварена.
                      Австралийците казват, че дори и да нямаш блокировка на задния диф пак може да излъжеш системата.
                      Най-лесно било като през едно ключе подадеш маса към модула на тракшън контрола и той мисли, че задния диф е заключен и изключва 100% тракшъна.
                      Аз смятам да се заема с това на лято.
                      Може ли да пуснеш един линк към сайта от където го четеш защото найстина е досадно и ако видя как стават нещата ще го направя.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                        То не е само досадно ами и спъва колата.

                        https://r.tapatalk.com/shareLink?url...1&share_type=t

                        Това е моята схема, която смятам да реализирам.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                          Колега поздрави,искам да те попитам след интервенцията на окачването прави ли реглаж,днес и аз сложих същото окачване,на същия джип но много събра колетията. Ако може дай телефон да се чуем.
                          Последно редактирано от Краси G; 02-06-19, 14:58.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Паджеро 3 подготвено за офроуд

                            Някой знае ли дали ГНП на автомат и ръчка са взаимозаменими?
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X