Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за телевизор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за телевизор

    Привет!
    От няколко месеца в листа с програмите ми излизат десетки канали св надпис " Test, еди кой си номер".
    Става въпрос за кабелна телевизия.
    Някои от каналите си имат съдържание, но не се разбира в листата, кой канал е , докато не го отвориш. Някои дори си имат програма.
    Пробвах да рефрешна, като пусна търсене на канали отново. Същата история.
    Пробвах само цифрови, пробвах аналогови + цифрови, никаква промяна. Телевизорът е с вграден декодер.
    Не мога да разбера, дали проблема е в самия телевизор, или в кабелната.
    Не ми се викат техници да ми обясняват, а и съм на работа през деня (времето, когато и те са на разположение).
    Иначе, самият телевизор си работи без никакви проблеми.
    Дали някой от вас има някакво обяснение.

    ПП: Да не споменавам, че ги местят, както им е угодно и е невъзможно да ги подредиш и да изтраят една седмица преко сили.
    Един ден някой канал е на 65, после го намираш на 70, или какъвто и да е там.
    Не мога да си го обясня...
    Your conscience is all you can take to your grave.

  • #2
    От: Въпрос за телевизор

    Пробички на местната кабеларка най-вероятно.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за телевизор

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Привет!
      ...
      Не мога да разбера, дали проблема е в самия телевизор, или в кабелната.

      ...
      Кабелната или доставчикът на кабелната ти, но за теб е все едно. ТВ ти е съвършено невинен.
      Последно редактирано от bokomo; 05-03-19, 00:01.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за телевизор

        Нищо му няма на телевизора. Показва това, което кабеларката му подава. Това с тест1,2 и т.н. и при мен е така на НЕТ1.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за телевизор

          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          Привет!
          От няколко месеца в листа с програмите ми излизат десетки канали св надпис " Test, еди кой си номер".
          Става въпрос за кабелна телевизия.
          Някои от каналите си имат съдържание, но не се разбира в листата, кой канал е , докато не го отвориш. Някои дори си имат програма.
          Пробвах да рефрешна, като пусна търсене на канали отново. Същата история.
          Пробвах само цифрови, пробвах аналогови + цифрови, никаква промяна. Телевизорът е с вграден декодер.
          Не мога да разбера, дали проблема е в самия телевизор, или в кабелната.
          Не ми се викат техници да ми обясняват, а и съм на работа през деня (времето, когато и те са на разположение).
          Иначе, самият телевизор си работи без никакви проблеми.
          Дали някой от вас има някакво обяснение.

          ПП: Да не споменавам, че ги местят, както им е угодно и е невъзможно да ги подредиш и да изтраят една седмица преко сили.
          Един ден някой канал е на 65, после го намираш на 70, или какъвто и да е там.
          Не мога да си го обясня...
          Слагаш си една антена с декодер и си пееш.
          Варианти бол и цени бол.
          Където и да закачиш декодера си е все тази и каналите са си все същите стига да си плащаш де .
          Аз (тъй като сменям жилища сезонно) така съм си решил проблема с кабеларките.
          Имам си антена на Булсата на 2 места и си местя декодера.
          Така ми излиза и по икономично от това да откривам и закривам партиди на кабеларки.
          Тука имало кабел там пък нямало и т.н.
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за телевизор

            Кабелната ми доставя и нета, така че това не е опция. Тепърва да разтрогвам договор, за да сключа два нови...
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за телевизор

              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
              ...
              Имам си антена на Булсата на 2 места ...
              На Булсат-а ми писна да ми изчезва ТВ-то всеки път, когато се появят по-сериозни облаци ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за телевизор

                Аз ползвам Булсат и пропадания от облаци има много рядко при много силни бури за по 3/4 минути (да кажем няколко пъти за година). Това с оригиналната си тяхна антена елипса, да кажем 60см слагана обаче преди поне 8 години. Или не ти е насочена добре или конвертора не е добре или нещо друго.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за телевизор

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  Кабелната ми доставя и нета, така че това не е опция. Тепърва да разтрогвам договор, за да сключа два нови...
                  Значи си обречен на вечна мъка
                  Какъвто и телевизор да вземеш е все тази.


                  При мен Булстата си бачка 365 дена в годината и спира само ако вали леден дъжд и после бързо обледени облъчвателя.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за телевизор

                    Благодаря!
                    Аз мислех, да не съм объркал нещо в настройките на телевизора.
                    Вечна мъка, не мисля.
                    Предпочитам две в едно и един договор. Нета ми е оптика и съм доволен от скоростта.
                    Колкото до сателити и декодери, живея в блок и от изложението зависи за монтажа на чинията.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X