Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при закупуване на лодка 2-ра употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Помощ при закупуване на лодка 2-ра употреба

    Ами аз вече се отказах от тази, освен ако не ми звънне утре търговеца и не каже идвай и я взимай за 1234 евра, че ми писнА .
    Започвам по-усърдно да търся в Гърция, защото смятам, че е по-добре да метна едни кинти в лодката, отколкото в транспорта и. Въпреки, че талянските са по-добри и като дизайн и като цени. Ама то пълно щастие няма, де.
    А лодката няма да е пред Ормос, а пред Вурвуру. Вече съм се разбрал за почти всичко, .........с когото трябва . Виждал съм твоята лодка по тези места. Тази година се надявам и да се запознаем

    Коментар


    • #47
      От: Помощ при закупуване на лодка 2-ра употреба

      Тази миналата година я прибрах в България за освежаване и смяна на тапицерии. Ама миналия месец от Атина взех друга. Много по подходяща за риболов през лятото. Иначе в студените месеци Мери Фишър ме приютява.
      Звънкай като тръгнеш натам. Средно по една седмица всеки месец съм из района. Имам и клиенти от тези дето дават лодки под наем и си ги понаглеждам и тях.
      GPS системи https://www.easytracking.bg/
      Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

      Коментар


      • #48
        От: Помощ при закупуване на лодка 2-ра употреба

        Супер, като затръгвам, ще свиркам
        Инак моята е тази лодчица
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:g.jpg
Прегледи:1
Размер:422.9 КБ
ID:5810071
        Последно редактирано от Бай Гуджан; 04-03-19, 21:20.

        Коментар


        • #49
          От: Помощ при закупуване на лодка 2-ра употреба

          Това забравете да се тегли,ни под мост минава ни ше те пуснат без ескорт,а само там са едни неприлични пари.

          Тая лодка става ако ти трябва вила в Италия ма тия 1000 мили ще стъпят на 20% от цената и пък и къде е ремонт в Италия и къде е на 4 часа от вас

          Тьрси из Гърция,Турция или подходяща къде ще да е,смятай галон на миля с 5000 евро преди да завъртиш ключовете и това е един минимум.

          Идеи давам всякакви,с това се занимаваме вече 3 петилетки и горница,в момента сме се събрали трима на лодка която не заслужава екипаж който има сборно милион мили ма на,така дойде.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #50
            От: Помощ при закупуване на лодка 2-ра употреба

            Първоначално публикуван от Бай Гуджан Преглед на мнение
            Супер, като затръгвам, ще свиркам
            Инак моята е тази лодчица
            [ATTACH=CONFIG]983002[/ATTACH]
            За мен това са едни от най-грамотно направените РИБ лодки които съм виждал за нормални пари. Преди три години купих за познат 5 метровия модел и имах възможност да се заровя в детайли. А за двутактовия хич да не ти пука от мненията на нашите специалисти. Много от тях ме бъзикаха, че нещо съм се объркал като им разправях че си има компресор и е директен инжекцион.
            GPS системи https://www.easytracking.bg/
            Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

            Коментар


            • #51
              От: Помощ при закупуване на лодка 2-ра употреба

              Ами този, който не чете, той и не знае за новите бензинови двутактови двигатели. Ама това не ме интересува и оставям хората да си мислят каквото си искат. Всеки сам трябва да решава до къде да му стигат познанията. В нета има вече доста сравнения между новия двутактов Евинруд и всякакви 4 тактови двигатели и резултатите са показателни . Аз моя направо си го обичам и за това не мисля да продавам лодката, дори и да взема яхтата-вила. Като искам разходки на къси разстояния, ползвам РИБ-а, като искам да местя купона,..... е ясно.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X