Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Батерии 18650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Батерии 18650

    Първоначално публикуван от Sam40 Преглед на мнение
    Аз ги ползвам първите 1 година и повече.
    Докато в тези които ги рециклират, ти дават максимум 6 месеца и почти тройна цена.
    Мерси.
    Никой не карам да купува.
    Докато твойте мнения ги знам, от доста теми!
    СОРИ.! ВИЖДАМ ОТ ПУБИЛИКАЦИЙТЕ ТИ.
    Споко де, Ясен просто уточнява да се знае. Ако си виждал "пръднала" такава батерия и поражението около нея тогава няма да си толкова смел и категоричен!

    Коментар


    • #17
      От: Батерии 18650

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      С три реда по 5 елемента може да се сглоби батерия за Макита 18v 9Ah. Аз съм купувал Sony елементи по 3,2Ah и по 2.6Ah. С 2.6 на два реда си направих 5Ah-ова на два реда, а с 3.2 направих една по лека на един ред за фенерите. Това става дума за Макита батерии.
      Така е. По-горе говорех за едни други артикули от али-дядо и баба. Пълно е с разни лъскави ментета, с надписи 8000 - 9000mAh, с повер, дракон, голд или файър в наименованието.
      И тъй като са доста евтини като съотношение капацитет / цена, много хора се литкат първосигнално. В което разбира се няма нищо лошо. Някои уроци се научават по-добре когато човек лично се яви на изпит, а не по преразказ на потърпевши...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #18
        От: Батерии 18650

        Краси,ако намериш ,пиши ме ако има възможност,имам две макити за играчка.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #19
          От: Батерии 18650

          Най-вероятно ще се пазарят от тук, разликата не си заслужава чакането и риска. На теб колко ти трябват, за да правим максимален пазарлък?
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #20
            От: Батерии 18650

            20 броя
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #21
              От: Батерии 18650

              И аз бих се включил
              В миналото ще остане, каквито сме били...

              Коментар


              • #22
                От: Батерии 18650

                Аз елементите ги копувах от Гиърбест преди 2 години на два пъти и пристигнаха, мисля в Китай беше склада, не помня точно.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #23
                  От: Батерии 18650

                  Преди 2-3 седмици получих 4бр от Китай (поръчах ги от ebay само за проба)
                  Ultra Fire 3.7v 6800mAh
                  Преди това съм купувал от тук някаква червена (уж самсунг) и едни сини (от Елимекс)
                  Аз ги ползвам за вапорайзер и ми трябват такива с пъпка,та съм малко ограничен в избора...
                  Но нито една не става-според мен са далеч от посочения капацитет.
                  Cherokee WJ 4.0L- NP242
                  Honda Africa Twin XRV 750

                  Коментар


                  • #24
                    От: Батерии 18650

                    + мах 3000мАн.
                    Тези които съм взимал, са 3000мАн. Само на удар поемат.
                    Иначе са 2500 мАн.
                    Два пъти съм поръчвал и всичко си е ОК.
                    Края на януари поръчвах, какви късмети съм имал, не знам
                    [SIGPIC][/SIGPIC]
                    SJ 413

                    Коментар


                    • #25
                      От: Батерии 18650

                      Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                      ...Ultra Fire 3.7v 6800mAh...
                      На всичко с "Fire" в името се радвай, ако покрива 20% от надписа върху него.

                      Имaм точно същата, със същия надпис, с чутовния измерен капацитет от под 600mAh.
                      Вътре обикновено е нещо такова:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bad-18650.jpg
Прегледи:2
Размер:45.0 КБ
ID:5809791

                      Понякога са допълнени с цимент или нащо от сорта, за ги докарат на тегло, понякога и това не са направили.

                      Максималното на малък ток (примерно 0.2А) за 18650 батерия е 3400mAh.

                      От тук съм купувп Panasonic със защита 3400mAh, че ми трябваха за челник, и си покриваха всичко.
                      Преди това четох тестове из нета, за да избера.
                      Но са скъпи - над 20лв бройката.
                      Ето такива:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Panasonic-NCR18650B-PCM.jpg
Прегледи:1
Размер:8.8 КБ
ID:5809792
                      Излишно е да казвам че са значително (поне 2 пъти) по-тежки от UltraFire-а с амбициозния надпис върху него.
                      Последно редактирано от sparkybg; 28-02-19, 10:48.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Батерии 18650

                        Има ли ги във физически магазин тези Панасоници?

                        Cherokee WJ 4.0L- NP242
                        Honda Africa Twin XRV 750

                        Коментар


                        • #27
                          От: Батерии 18650

                          Колеги, качествени ще намерите във вейпър магазините в България - има ги доволно много вече....
                          Поздрави!
                          VITARA, SAMURAI
                          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                          RENAULT ESPACE QUADRA
                          ...и едно сивикче за града...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Батерии 18650

                            Аз се справям с батерии от лаптопи, в пакет от 6 батерии обичайно има по 2 изпърдели и другите си ги вадя и ги ползвам. Обикновенно са самсунг и са нещо от порядъка на 2200мач. До сега не съм купувал от китай 18650 поради страх от ментета и от митници. Иначе имаше една друга тема отново за 18650 и там имаше някакъв сайт, мисля че Елимекс поръчваха от тях.
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • #29
                              От: Батерии 18650

                              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                              Аз се справям с батерии от лаптопи, в пакет от 6 батерии обичайно има по 2 изпърдели и другите си ги вадя и ги ползвам. Обикновенно са самсунг и са нещо от порядъка на 2200мач. До сега не съм купувал от китай 18650 поради страх от ментета и от митници. Иначе имаше една друга тема отново за 18650 и там имаше някакъв сайт, мисля че Елимекс поръчваха от тях.
                              От лаптопа батериите не са високо разрядни. Не стават за винтоверт като хората.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Батерии 18650

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                От лаптопа батериите не са високо разрядни. Не стават за винтоверт като хората.
                                1+
                                [SIGPIC][/SIGPIC]
                                SJ 413

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X