Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за мнение и препоръки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моля за мнение и препоръки

    Това май още в първия пост трябваше да го спомена ,керамиката въобще не ми е в полезрението . Нормален феродов диск с подходящо феродо .
    Напред и нагоре
    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
    0886769809-Юлиян
    kiko00@abv.bg

    Коментар


    • #17
      От: Моля за мнение и препоръки

      Понеже предполагам имаш предвид органично феродо, твоят материал е чугуний.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        От: Моля за мнение и препоръки

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        Понеже предполагам имаш предвид органично феродо, твоят материал е чугуний.
        Преди 25-26 години с оркестъра в ,който свирех бяхме на Асамблея Знаме на Мира (все още се провеждаше ),та на един от общите обяди масите бяха дълги по около 30-35 метра .На тях имаше много хора от всякакви националности , един от колегите сподели как колега от нашия оркестър забърсал няква мацка ...
        На въпрос от нас коя тука ли е да я видим ?
        Той погледна по дължина на масата (на която пак казвам седяха момчета и момичета от над сто държави ) и каза :
        Е оная там дето седи и яде ....

        Та така и с твоя отговор за чугуна....
        Аз за три четири дена научих за съществуващи четири разновидности на чугуна ,като всеки със различни свойства и качества ....

        Няма значение, вече съм наясно от какво ,ще бъде произведен моя маховик и за да изпреваря следващите въпроси ,ще отговоря предварително .... ще е от желязо !!!
        Напред и нагоре
        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
        0886769809-Юлиян
        kiko00@abv.bg

        Коментар


        • #19
          От: Моля за мнение и препоръки

          Да, прав си, добре е да е от желязо. Успех !
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X