Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продава се Фолксваген Костенурка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Продава се Фолксваген Костенурка

    На въздухарски боксер да му казвате "пръчка" е меко казано нелепо. Това, ако не е кърпено 200 пъти е наистина много добра оферта.

    А Битъла....той е от колите с много душа.

    `71 година е този долу.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08984re.jpg
Прегледи:1
Размер:299.1 КБ
ID:5809793

    Коментар


    • #17
      От: Продава се Фолксваген Костенурка

      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      Има защо .Че е легенда ,легенда е ,че си е пръчка ,пръчки е даже тояга.За ценители обаче става.По здраво е от руско,но и това е много гадно за рециклиране по купето,мотора е екзотика.
      Ти пак с твоите "експертни" мнения! Да кажеш , че има нещо екзотично в най-дълго произвеждания автомобил , си е направо смешно. И кое му е гадното за ремонта по купето? Въпросният автомобил е със шаси , горната част се отделя от шасито на което остава окачването и двигателя. Освен това калниците са закрепени с болтове и се демонтират лесно. Трудно е за хора дето са изкърпили три Жигули и два Москвича. Продават се както ламарини , така и части по окачването и двигателя. Дори се предлагат и много тунинг части , защото предлагат бъги кит от стъклопласт който се монтира върху шасито. И е такава "тояга" , че дори от Германия пращат автомобили да се реставрират в България като не жалят пари.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #18
        От: Продава се Фолксваген Костенурка

        Не жалят пари като е с две стъкла отзад
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Продава се Фолксваген Костенурка

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Не жалят пари като е с две стъкла отзад
          За реставрация , техни си автомобили ги пращат при познат който ги реставрира.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #20
            От: Продава се Фолксваген Костенурка

            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
            За реставрация , техни си автомобили ги пращат при познат който ги реставрира.
            Разбрах те просто тия с двойно стъкло са примерно три пъти по скъпи
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Продава се Фолксваген Костенурка

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Разбрах те просто тия с двойно стъкло са примерно три пъти по скъпи
              И кабриолета е много ценен , стига да е оригинален а не правен.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #22
                От: Продава се Фолксваген Костенурка

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                Първата ми кола.
                Станьо, все вадиш някакви интересни неща
                А как ми се иска да я заприходя в двора, но си имам проекти за десетилетие напред

                Коментар


                • #23
                  От: Продава се Фолксваген Костенурка

                  Като ти се иска , купувай го , ни хляб ни вода ще иска , след десетилетие ще е още по ценно.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #24
                    От: Продава се Фолксваген Костенурка

                    Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                    Ти пак с твоите "експертни" мнения! Да кажеш , че има нещо екзотично в най-дълго произвеждания автомобил , си е направо смешно. И кое му е гадното за ремонта по купето? Въпросният автомобил е със шаси , горната част се отделя от шасито на което остава окачването и двигателя. Освен това калниците са закрепени с болтове и се демонтират лесно. Трудно е за хора дето са изкърпили три Жигули и два Москвича. Продават се както ламарини , така и части по окачването и двигателя. Дори се предлагат и много тунинг части , защото предлагат бъги кит от стъклопласт който се монтира върху шасито. И е такава "тояга" , че дори от Германия пращат автомобили да се реставрират в България като не жалят пари.
                    Да, експертно!Ти такова кърпил ли си или си правил боксер,щото аз съм и то доста и въздушни и водни!В нашия район бях единствения дето ги правеше на разумна цена,щото колега от Суходол взимаше по 1500марки на основен ремонт на въздухар ,аз взимах 500 на въздух и 600 на воден.Отварях и затварях без едни специални дорници .Основен ремонт разглобяване и сглобяване 2 дена работа от мен.Калниците са гадни за кърпене захватите също и то защото за да стане качествено и да не се личи е играчка.Всички гайки срещу монтажния болт на калника се късат,ма кво да ти обяснявам при положение ,че от здрав таван не можеш да рециклираш кола,сигурен съм.А иначе не само Мосвичи и Лади ,правил.съм и Мечоци и Конски глави Мерц и Опел Рекорди ,Капитени Фордове Таунуси,Гранади от двете серии,американски Фаерлани и още доста екзотика.И точно бръмбъра е екзотика ,щото е с велика история!Колко заварка съм изографисал ти толкова косми нямаш по главата!Тоя занаят съм го почнал 89та при един от малкото добри майстори в района някога/Светла му памет/,всичко по автомобила от -до, до болка ми е познат,кво да ти обяснявам повече,нема да разбереш!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Продава се Фолксваген Костенурка

                      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      ...В нашия район бях единствения дето ги правеше на разумна цена,щото колега от Суходол взимаше по 1500марки на основен ремонт на въздухар ,аз взимах 500 на въздух и 600 на воден! ...
                      Ще ме прощаваш, ама в тия цени нещо бъркаш.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Продава се Фолксваген Костенурка

                        Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                        Като ти се иска , купувай го , ни хляб ни вода ще иска , след десетилетие ще е още по ценно.
                        Решил съм да не купувам повече скрап, докато не поразчистя, задръстил съм се.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Продава се Фолксваген Костенурка

                          Спартанска си е, бих се возил, ма чак да я реставрирам....
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #28
                            От: Продава се Фолксваген Костенурка

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            Ще ме прощаваш, ама в тия цени нещо бъркаш.
                            Зависи за кое време и кои цени имаш впредвид!Ако ти се струва евтино ,така е ,не взимахме много пари за сметка на клиентите .Повече идваха.Той мотора не е сложен ,гадно е бърничкането из блока ,щото няма картер,цепи се като на мотор ,блока е директно от две части на 180 градуса тръгват буталата.Другия момента са "кавалите" на повдигачите и то уплътненията при водния .Хубавото е че няма менте части за тия мотори или поне не съм попадал на такива.Все пак с тоя мотор се пръкват и Поршетата.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Продава се Фолксваген Костенурка

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              Да, експертно!Ти такова кърпил ли си или си правил боксер,щото аз съм и то доста и въздушни и водни!В нашия район бях единствения дето ги правеше на разумна цена,щото колега от Суходол взимаше по 1500марки на основен ремонт на въздухар ,аз взимах 500 на въздух и 600 на воден.Отварях и затварях без едни специални дорници .Основен ремонт разглобяване и сглобяване 2 дена работа от мен.Калниците са гадни за кърпене захватите също и то защото за да стане качествено и да не се личи е играчка.Всички гайки срещу монтажния болт на калника се късат,ма кво да ти обяснявам при положение ,че от здрав таван не можеш да рециклираш кола,сигурен съм.А иначе не само Мосвичи и Лади ,правил.съм и Мечоци и Конски глави Мерц и Опел Рекорди ,Капитени Фордове Таунуси,Гранади от двете серии,американски Фаерлани и още доста екзотика.И точно бръмбъра е екзотика ,щото е с велика история!Колко заварка съм изографисал ти толкова косми нямаш по главата!Тоя занаят съм го почнал 89та при един от малкото добри майстори в района някога/Светла му памет/,всичко по автомобила от -до, до болка ми е познат,кво да ти обяснявам повече,нема да разбереш!
                              Ти си като радио точка , само дето някой ти е сложил малко медна жица , та от Гаварит Москва си превключил на Свободна Европа. В една друга тема ми обясняваше как съм ходил прав под масата , сега ми казваш колко косми имам по главата , гарантирам ти , че са повече от тези по твоята. Апарата на оксижена съм почнал да го зареждам малко след като не се събирах прав под масата , а това е било много преди да почнеш да учиш твоя си занаят. Та следващия път измисли нещо друго.
                              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                              Коментар


                              • #30
                                От: Продава се Фолксваген Костенурка

                                Почнал.съм го 89та занаята ,а ти?Съмнявам се?Реализирана продажба на ретро автомобил в Германия,от техни каталози за ретро имаш ли?Надали .Не е нужно да си най -добрия ,нужно е да те търсят и нещата да се получават!До тука съм с безмислените провокативни лакардии,па ти си зареждай оксижени колкото искаш!Бръмбър .трудно може да се продаде на добра цена като ретро ,но си е тръпка за всеки ценител.Такава кола би я направил някой за себе си.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X