Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Padjero Sport 3.0 v6 177hp проблем с автоматична кутия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Padjero Sport 3.0 v6 177hp проблем с автоматична кутия

    здравейте.. имам проблем с автомата на паджеро спорт 3.0 v6 177hp 2001г. Кутията изплю около 2л масло на магистралата, не знам от къде, но мислим, че е от отдушника. Разглобихме мозъка на кутията и се оказа стопена инсталация, като буксите бяха здрави. В маслото нямаше стружки. Оправихме инсталацията, сменихме маслто и кутията тръгна, но само на 3-та и задна. Когато се движи на D постоянно ми мига N. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, то моля да помогне. Всеки съвет е добре дошъл.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

  • #2
    От: Mitsubishi Padjero Sport 3.0 v6 177hp проблем с автоматична кутия

    Проблема е решен. Благодаря на всички отзовали се.

    Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • #3
      От: Mitsubishi Padjero Sport 3.0 v6 177hp проблем с автоматична кутия

      Добра практика е да се споделя решението на проблема, за да могат и други хора, ако имат същия или сходен проблем, да знаят накъде да се насочат. Благодаря!

      Коментар


      • #4
        От: Mitsubishi Padjero Sport 3.0 v6 177hp проблем с автоматична кутия

        Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
        Добра практика е да се споделя решението на проблема, за да могат и други хора, ако имат същия или сходен проблем, да знаят накъде да се насочат. Благодаря!
        Оказа се, че и инсталацията, която е за управлението на кутията и минава над нея, също е стопена и дава на късо. Оттам компа на автомата се лъже и подава грешно (влиза в авариен режим), затова има само 3-та и задна. А самото стопяване на инсталацията вътре и извън кутията се е случило в следствие на това, че преди около 3г. сменях генерацията ( средно и задно гърне), за повече звук и "майстора", който ми свърши услугата е "забравил" да монтира обратно едни оребрени алуминиеви планки около аспуха, които служат, за предпазване на кутията от греенето на ауспуха и гърнето. Тръбите на генерацията минават точно над кутията. Това е. Та сега ми идва да се върна обратно, там където си сменях гърнетата и да му ги завра в г....а на сухо. Поне се убедих, че автомата на паджерото е безсмъртен. Всеки друг автомат щеше да е на боклука, след преживяното с тази скорост на магистралата. [emoji16][emoji123][emoji41]

        Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • #5
          От: Mitsubishi Padjero Sport 3.0 v6 177hp проблем с автоматична кутия

          Определено е издържал доста. Благодаря за споделянето!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X