Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

    Първоначално публикуван от Emil_PB Преглед на мнение
    Аз пък тествах тези:

    [ATTACH=CONFIG]997681[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]997683[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]997682[/ATTACH]

    Всички са хубави
    На Форда ми хареса двигателя, на Мицубишито - има fulltime 4x4, на Тойотата как ми пасна (карам от 15г. 3 поколения пикапи)
    Ако си взимам за мен - Форд 3.2; за жената - Мицубиши; за работа - Тойота.

    @не можах да обърна снимките...
    На Форда не се усещат тия 200 к.с., ама верно има хубав звук мотора. А возията?
    8)

    Коментар


    • От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

      Не знам дали гумите бяха по-добри, но през легнал полицай Форда най-малко "риташе".
      0+

      Коментар


      • От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

        Първоначално публикуван от Emil_PB Преглед на мнение
        Не знам дали гумите бяха по-добри, но през легнал полицай Форда най-малко "риташе".
        Л200 има ли хладилна жабка? Моето мнение, е че Форда друса най много.
        8)

        Коментар


        • От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

          август си взех хайлукса, със стандартните гуми учудвщо добре се кара в деретата в гората, за 2000 км, средния ми разход по борд комп е 7, по резервоар е 7.2 на 100 като нямам много магистрално - да са 200 км със 120 - което е на под 1800 об - ръчна 6 ст кутия. това е с хардтоп отзад, двигателя не е особено мощен, но пък въртящия момент позволява, ако не е натоварен много на асфалт, да сменяш скорости на 1200 об. в гората не ми се наложи да пускам бавни, въпреки, че катерих едни хлъзгави дерета. Има огромна разлика в икономията на горива между този и предния модел. Също като митсубишито със супер селекта - и Тойотата може да се кара на бързи 4х4 на всякакви скорости и настилка - поне така пише в книжката.

          Коментар


          • От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

            [QUOTE=proscrip;3507313]Също като митсубишито със супер селекта - и Тойотата може да се кара на бързи 4х4 на всякакви скорости и настилка - поне така пише в книжката./QUOTE]

            Хайлукс с фултайм???
            Снимай книжката...
            Панайот Бърдарски
            0887 60 77 22

            Коментар


            • От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

              Като се прибера ще я снимам и пусна, но съм питал и във официалния английски форум на тойота, че може нещо да не съм разбрал и там отговорът беше, че може да се кара с всякакви скорости и на всякакви настилки на 4Н, същото ми казаха и преди да я купя в Тойота Варна, иначе въпреки липсата на блокаж на задния дифф, за ръчна ск кутия, щях да взема L200

              https://blog.toyota.co.uk/hilux-four-wheel-drive-system
              Последно редактирано от proscrip; 19-10-19, 06:54. Причина: добавка

              Коментар


              • От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                For normal on-road driving, select H2 (high speed, two-wheel drive) mode for the best fuel economy and comfort.

                If you are driving off-road or on snow and ice, select H4 (high speed, four-wheel drive) mode to engage four-wheel drive.

                Не е фултайм. Л200 е, ама отзивите са, че понякога има да почакаш да включи, а и в режим 4х4 тракшън контролът на Тойотата е по-добър от този на Л200.

                Последно редактирано от NovemberCharlie; 19-10-19, 08:29.
                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                Коментар


                • От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                  [QUOTE=pansim;3507486]
                  Първоначално публикуван от proscrip Преглед на мнение
                  Също като митсубишито със супер селекта - и Тойотата може да се кара на бързи 4х4 на всякакви скорости и настилка - поне така пише в книжката./QUOTE]

                  Хайлукс с фултайм???
                  Снимай книжката...
                  Глупости.
                  8)

                  Коментар


                  • От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                    Първоначално публикуван от proscrip Преглед на мнение
                    там отговорът беше, че може да се кара с всякакви скорости и на всякакви настилки на 4Н, същото ми казаха и преди да я купя в Тойота Варна
                    Търговеца за да ти вземе парите, ще ти каже всичко което искаш да чуеш.
                    Но не я карай на 4Н постоянно, че резултата няма да закъснее

                    Л200 е с по-добрата трансмисия.
                    Панайот Бърдарски
                    0887 60 77 22

                    Коментар


                    • Тествах и Л200 - няма хладилна жабка, но върви доста по добре от Хайлукса и шестстепенния автомат е доста разтоварен, седалките са супер удобни.
                      8)

                      Коментар


                      • Л200Л200 тествах преди месец и съм сигурен, че е 5 степенен автомат, беше най-високото ниво на оборудване.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:220
Размер:130.1 КБ
ID:6521979

                          Коментар


                          • Значи е бил със старата кутия.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар



                            • Или си се объркал, или не си карал последният феис. Само 2.2 мотор и има само 6 степенен автомат.
                              8)

                              Коментар


                              • https://www.vanove.bg/bg/menu/59/pos...shi-L200?page=
                                8)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X