Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

    Благодаря колеги !Не бързам изобщо с избора ,по принцип планирам покупката да е 2020 година.Някак си 2019 остава в старото десетилетие ,от психологична гледна точка за нова кола по добре да е в новото десетилетие тъкмо ще имам време за дискусии и взема правилния избор,може и бюджета да се промени ,а и сегашната ми баба омега още не се предава .Предпочитам да е нова ,имал съм нова кола 94 г астричка и знам за какво става въпрос новото си е ново (още си я имам само,че вече е на мнооого километри и е на едната вила)Не искам и втора употреба (лично Аз не мога да си представа купувам си нова кола тъкмо съм я разработил и да я продам на втората година освен ако не е прецакана с нещо) За сега везните клонят към Амарока (по мощен и по здрав ми изглежда ,на конфигуратора с това което искам излиза 113000 хилки ) Много ми харесва и форд Рейнджър Раптор ,а до година Тойота туко виж сменили и мотора с по мощен,та ще видим .Не знам защо но предпочитам да го купя от България ,покупки от чужбина ме плашат много ,може би заради езиковата бариера ,тука ще се регистрира на фирмата и върне ддс .Честно не си представям да отида сам някъде в чужбина и да си поръчам от там кола
    За Амарока само едно ме притеснява, поддръжката ! Мой приятел има голф 4, смени съединител и агренажен ремък и покрай тях вървят задължително още 100 неща ролки маховици и какво ли не ,излезе му колкото струва да си вземе друг голф,дали и при Амарока е така ?
    Значи обобщено за сега на първо място
    1- Амарок Авентура(113 000 лв.)
    2- фод Рейнджър 3,2 (94000лв.), за раптора не знам ,като дойде ще видиме
    3- Toyota Hilux invincible( 95 000лв.)
    Последно редактирано от iszs; 25-02-19, 19:48.
    Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

    Коментар


    • #32
      От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

      Не разбрах за кой Мерцедес говорите, че не е хубав. Новата Х-класа е страхотна . А и 70к за чисто нов мерцедес който покрива всички изисквания си е направо без пари.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2019-02-25 PL_X-Class_2018-08-15_bg_web - interactions attachments 0 PL_X-Class_2018-.png
Прегледи:1
Размер:114.8 КБ
ID:5809714
      Последно редактирано от Vl4dimir; 25-02-19, 20:30.
      VW Passat - най-вярното магаре

      Коментар


      • #33
        От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

        Тойотата нямаше ли вариант 2,8?
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #34
          От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

          Рейнджър за 100 бона при положение,че толкова може да излезе Тундра?

          Е съвсем не ги разбирам нещата,за Амерок или пък ХайЛукса мммммм трая и следя темата с интерес,че явно са ми объркани понятията кое какво е.

          Баси ужаса
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

            Tундрата не става за семеен автомобил в България. Много голяма е.
            Хайлукс има с 2,8 дизел, пак астматик и с 4.0 бензин 282 коня, но не и за Европа.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #36
              От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

              Късата Тундра е долу горе колко Мерцедес Е класа и завива колко него пък и в питанката е писано,че има опит с дьлгите автомобили.За 17 долара се монтира камера в предната емблема и я прекарваш на 2 пръста от всичко,задна камера си има.......еле за 100 бона и с радар и сензори идва.
              Една педя и малко им е разликата в дьлжината,ако я сравня със старата му Омега съвсем ще си паснат

              Виж за дебела си е дебела ма да е дълга много не е,еле кьсия леген си е нормален размер на дължина.

              Не увещавам никого нищо,просто не ми го побира калкулатора ХайЛукс срещу Тундра еле ако се кара на дълго или почивки или е семейно комби или нещо такова.Виж да се мотам около Витошка с това съм съгласен ма Амарок на Тундра магистрално
              Последно редактирано от BENZBOSS; 25-02-19, 23:37.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                MERCEDES W140
                Length 5,113 mm (201.3 in) 5,213 mm (205.2 in) (V140) 5,065 mm (199.4 in) (C140)
                Width 1,886 mm (74.3 in) 1,895 mm (74.6 in) (C140)
                Height 1,486 mm (58.5 in) 1,427 mm (56.2 in) (C140)
                Тойота Тундра
                EXTERIOR DIMENSIONS 4x2 (inches) Double Cab
                4x2 4x4 4x4 CrewMax Double Cab CrewMax
                Wheelbase (Short bed/Long Bed


                NA / 164.6
                145.7 / NA


                NA / 164.6
                145.7 / NA
                Overall Length (Short bed/Long Bed)

                NA / 247.8
                228.9 / NA

                NA / 247.8
                228.9 / NA
                Overall Width (Max.)
                79.9
                79.9
                79.9
                79.9
                Overall Height (Max.)
                76.0
                75.8
                76.4
                76.2
                77.2 (TRD Pro)
                Inside Bed Length

                NA / 97.6
                66.7 / NA

                NA / 97.6
                66.7 / NA
                Inside Bed Depth

                22.2

                22.2

                22.2

                22.2
                Inside Bed Width (in.)
                - Tailgate
                - Between Wheel Wells
                66.4 50.0
                66.4 50.0
                66.4 50.0
                66.4 50.0
                Track (Front/Rear)
                67.9/67.9

                67.9/67.9

                67.9/67.9

                67.9/67.9

                Тундра е 229 инча дълга, Мерцедеса е 205- 35 сантиметра разлика, Тундрата е 80 инча широка, Мерцедеса е 75- 13 сантиметра разлика. Общо взето 2 педи по-дълго и няма и педя по-широко. Може и множко да е /на мене ми се струва малко/ ама хайлукс... Като чета какви пари се изсипват за какви въшки, ееееегати! Ама аз го гледам от друга камбанария де.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #38
                  От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                  Педя и малко,няма и 2 и то от съвременна Е класа.

                  Как и да е де,аз и ти ако даваме по 100 000 за пикап знаеш как става,дълъг Патрул по-лесно ли се кара.

                  Следя с интерес
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                    Босе , настрой си калкулатора за България и ще ти се изяснят нещата
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #40
                      От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Босе , настрой си калкулатора за България и ще ти се изяснят нещата
                      +1, адаш тук две педи насам, една натам си е от значение. Я върви по морето или на Банско с тоя туч и ще си пренстроиш калулатора. На 124-ката все не ми стигат 30-40 см за свободното паркомясто, или ще стърчи пред другите. Аз на голям рейс из града не ща да му търся паркомясто. То и по паркингите всичко е разчертано за малки коли.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #41
                        От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                        Я който е карал Тундра или подобен щатски пикап да каже може ли да слезе в някой молски подземен паркинг, че като влизам в такъв с европейските пикапи ми се струва, че минавам на (мамец) до стените или си въобразявам.
                        8)

                        Коментар


                        • #42
                          От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                          Тундрата е страхотна ,започвам да се убеждавам ,че живеем в третия свят .В Америка гледам ,че има вече и електрически пикапи ! Има фирми където внасят и от Америка ,а как ще се поддържа после в България?
                          В избора от Българския пазар влиза и Мерцедеса ! Много ме изуми ,че при нас има само дизели ,след някоя друга година може и да ги забранят
                          Другото важно условие е , че в гаража ми има едни греди на височина 186 което ще рече ,че ще влиза на сантиметри гледам ,че всичките в класацията са високи около 180 което е добре
                          Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Босе , настрой си калкулатора за България и ще ти се изяснят нещата
                            Е бях си в БГто преди около 6 месеца или нещо такова,освен миниатюрни завойчета в паркинга на летището и някои молове не е чак толкова различно от преди 15-20 години,определено си е фактор обаче.

                            На височина ще е ок ако не се повдига или няма кутия на тавана,че и на тия им слагат,на дължина вече всеки си преценява,за дебела е дебела,тук спор няма,но и завива като истинска и както казах със сензори по броните и камери се прекарва на 2 пръста.
                            На скапано очертано паркмясто определено е проблем,то и тук е така
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #44
                              От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                              С тая греда утрепа Тундрата,няма да влезе нищо пьлноразмерно там.

                              Успех
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #45
                                От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                                Тундрата я дават висока 1796 ,което ще рече че и тя ще влезне
                                Последно редактирано от iszs; 26-02-19, 13:44.
                                Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X