Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Какво ще кажете за това:

    https://www.niu.com/en/

    No1 в света - произведен в Китай, дизайн БМВ, ел.мотор Bosch, батерия Panasonic. Имам преки наблюдения и съм впечатлен!
    Продава се на всякъде, с изключение на България...
    Можеха маалко по-големи гуми да му сложат,иначе равен под(предимство за скутер)компактен,симпатяга изглежда,колко струва?Това с двете батерии е хитра идея...Аз бих си купил за градско придвижване такъв мъник,от скутер няма по-добро оръжие за справяне с градския трафик....

    Коментар


    • #47
      От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

      M+ из гугъла го дават за 2300 евра - ако го обърнеш това в бензин по-добре да си караш мотора. Трябваше да го покитайчат още повече и да го пуснат за 1000. Из алибаба можеш да намериш изкитейчени варианти от производителя за 600тина долара - https://www.alibaba.com/showroom/niu...c-scooter.html.

      Помня, че преди време в scoot.bg имаше ел. скутерчета с оловни батерии за нещо от рода на 1800 лева. Ако формата беше моторетка вместо скутер да съм си взел, но предполагам при скутерите е по-малка драмата къде да натъпчем ръбава батерия.

      Коментар


      • #48
        От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

        Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
        Можеха маалко по-големи гуми да му сложат,иначе равен под(предимство за скутер)компактен,симпатяга изглежда,колко струва?Това с двете батерии е хитра идея...Аз бих си купил за градско придвижване такъв мъник,от скутер няма по-добро оръжие за справяне с градския трафик....
        В Китай топ модела е 4500лв. В европа е 9000лв.
        Иначе нормалния в Европа е около 5000лв. в китай 2500.

        Китайците ги карат много, въпреки, че има такива , но чисто китайски скутери по 1000лв.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #49
          От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          ... В Европа е 9000лв..
          Твърде много е все още...предпочитам си стандартен скутер при тая цена...

          Коментар


          • #50
            От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

            абе как можах да забравя! https://motorettagroup.com/.
            да заложим на българското? имаше ги и на мото-експо 2019...

            Коментар


            • #51
              От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

              Кое му е българското на това?
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #52
                От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                То дали става е интересно.

                Онова дето Русев го хвали сигурно става ама на мен ми прилича на смартфон с колела. Майтап, майтап ама си търся ел. превозно средство с по-малко "електроника" и по възможност без вграден GPS.

                Коментар


                • #53
                  От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                  Като го погледнеш , веднага се сещаш за една марка.

                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #54
                    От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                    Тея скандално излязоха на пазара с твърдението, първи български , електро-скутер.
                    На техните цени 3-4 000 в китайските сайтове , абсолютно същите бяха на 5-600 долара.
                    На въпроса, кое освен цената е направено в България, русата бизнесдама , мята мълнии и обръща гръб.
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #55
                      От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      То дали става е интересно.

                      Онова дето Русев го хвали сигурно става ама на мен ми прилича на смартфон с колела. Майтап, майтап ама си търся ел. превозно средство с по-малко "електроника" и по възможност без вграден GPS.
                      На колко търкалета го търсиш ?
                      За двуколесни , “Стария вампир” има предложения
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • #56
                        От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                        Тея скандално излязоха на пазара с твърдението, първи български , електро-скутер.
                        На техните цени 3-4 000 в китайските сайтове , абсолютно същите бяха на 5-600 долара.
                        На въпроса, кое освен цената е направено в България, русата бизнесдама , мята мълнии и обръща гръб.
                        То само като го погледнеш и се сещаш за Веспа , после е ясно кой може да копира Веспа. Ама нашите го били проектирали , изпитвали , сертифицирали , .... Просто са направили една врътка та да продават китайска стока без да плащат мита , да си търсят балъци и да лапат.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • #57
                          От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          То дали става е интересно.

                          Онова дето Русев го хвали сигурно става ама на мен ми прилича на смартфон с колела. Майтап, майтап ама си търся ел. превозно средство с по-малко "електроника" и по възможност без вграден GPS.
                          Поясни защо не искаш GPS?
                          На мен пък точно това ми харесва - виждаш всичко в реално време през телефона- заряд на батерия, местолопожение, история на пътуванията, остатъчен пробег, даже машинката си прави самодиагностика и докладва за проблеми. За това му казват Смарт скутер.
                          В Китай голям проблем на китайците им е къде са си оставили скутера. С NIU нямат такъв проблем.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #58
                            От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                            3 киловата мотор е доста мощен мотор за такова нещо. Ако не са прекалили с желязото в цялата конструкция, ще понавървява доста прилично. Китайско.....то е ясно, че е китайско.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #59
                              От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                              Умрем от любопитство, на това уж българското за какво му е и как е реализирано "хидравличното кормилно управление".
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #60
                                От: ЕЛЕКТРО-МОТОРИ

                                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                                Умрем от любопитство, на това уж българското за какво му е и как е реализирано "хидравличното кормилно управление".
                                Гугъл преводач , толкова
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X