Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

    Здравейте, реших да пусна тема дали някой знае читави и професионални услуги свързани с ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA Land Cruiser LJ 70 2.4 LT TD ?

  • #2
    От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

    Търси нова средна част, не се занимавай с рециклажи.
    Чувам добри отзиви за Милет, живеят в английския ибей.

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

      Първоначално публикуван от dancoo Преглед на мнение
      Търси нова средна част, не се занимавай с рециклажи.
      Чувам добри отзиви за Милет, живеят в английския ибей.
      ами и аз стигнах до това заключение, като гледам цените за рециклаж , май по добре да си купя ново , намерих в амазон за 150 долара , нямат доставка до БГ , но ще търся начин да го пратя до приятел там и той да ми го изпрати до БГ. БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА ВСЕ ПАК.

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

        Ново страро ...
        Те като ти сменят перка и лагери си става ново. Играта е в баланса и дали ти дават гаранция.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

          Има фирми, които с това си вадят прехраната - доставка на стоки от Англия (ггбг, гъбко и т.н.) потърси.

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

            Аз съм с такова Английско/Китайско де/и за сега съм доволен.
            Toyota Land Cruiser LJ70;Mazda Tribute;0878 84 20 84

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Ново страро ...
              Те като ти сменят перка и лагери си става ново. Играта е в баланса и дали ти дават гаранция.
              +1

              Имаше един сервиз до Баухаус, ходил съм при тях и съм доволен. И май е единственото място, за което на съм чул лоша дума.

              Да не излезе нещо реклама, не са ми никакви хората.

              Коментар


              • #8
                От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

                До теца? Те турбини правят от стэ години.
                Врътката на китайските е дали изобщо са балансирани. Ся, на койотата дето прави 0.3 не е толкова драматично но все пак.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  До теца? Те турбини правят от стэ години.
                  Врътката на китайските е дали изобщо са балансирани. Ся, на койотата дето прави 0.3 не е толкова драматично но все пак.
                  Точно до теца. Да не им е уроки, останах с много добри впечатления.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

                    Гласувам за тези:https://turboshop.th-group.eu/bg/

                    Мнение за тях: https://www.offroad-bulgaria.com/sho...=208564&page=3

                    Повече мнения чрез Гугъл.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

                      Първоначално публикуван от nikeairmax56 Преглед на мнение
                      ами и аз стигнах до това заключение, като гледам цените за рециклаж , май по добре да си купя ново , намерих в амазон за 150 долара , нямат доставка до БГ , но ще търся начин да го пратя до приятел там и той да ми го изпрати до БГ. БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА ВСЕ ПАК.
                      Ново цяло или средна част? Все ще минава митница, не толкова до пари, а до разправии, ако ти е сефте.
                      Поръчвал съм от USA, пак китайско, ново. С всичко платено излезе ок 400$
                      A иначе Митко Турбото също ще направи същото, смяна+ баланс + гаранция. Вече има и други
                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      До теца? Те турбини правят от стэ години.
                      Врътката на китайските е дали изобщо са балансирани. Ся, на койотата дето прави 0.3 не е толкова драматично но все пак.
                      Фабрично надува близо 0,8, не че много се усеща, но пък прави проблеми в главата, та пак трябва нежно.
                      Последно редактирано от veskov; 22-02-19, 17:40.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

                        Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                        +1

                        Имаше един сервиз до Баухаус, ходил съм при тях и съм доволен. И май е единственото място, за което на съм чул лоша дума.

                        Да не излезе нещо реклама, не са ми никакви хората.
                        имаш ли точен адрес или телефон, че съм от провинцията ?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

                          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                          Ново цяло или средна част? Все ще минава митница, не толкова до пари, а до разправии, ако ти е сефте.
                          Поръчвал съм от USA, пак китайско, ново. С всичко платено излезе ок 400$
                          A иначе Митко Турбото също ще направи същото, смяна+ баланс + гаранция. Вече има и други

                          Фабрично надува близо 0,8, не че много се усеща, но пък прави проблеми в главата, та пак трябва нежно.
                          Къде работи този Митко Турбото ? имаш ли контакти някакви?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

                            DGсервиз, срещу тец Сф. Вече има и много други, та и мненията са разни. Аз ако ремонтирам, пак бих го направил там.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ремонт/рециклиране на Турбо на TOYOTA ?

                              Улицата пред гробищата, казваше се 202, сега не знам. Теца се вижда, там има и табели за ремонт на турбини.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X