Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Граница на Косово със Сърбия, северно от Прищина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Граница на Косово със Сърбия, северно от Прищина

    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
    Да.
    Един страничен въпрос - Македонците искат ли паспорти или може и влизане с лична карта. За Косово е ясно. Сърбите го позволяват.
    Лична карта за всички балкански държави извън EU. С изключение на Косово. За по-точна и подробна информация чукни в Гугъл "пътувам за". МВнР дава инфо ца целия свят, в т.ч. и инфо за актуалната ситуация. Например Сирия там е в червено, Македония (Северна), Косово и БиХ са в жълто, а Сърбия и Албания са в зелено...
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • #17
      От: Граница на Косово със Сърбия, северно от Прищина

      Яро. По-запознат с тея дестинации в тоя форум от Фори, аз лично не познавам!
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #18
        От: Граница на Косово със Сърбия, северно от Прищина

        За Косово знам, че е по-добре да се спазва принципа; влизаш ли от Сърбия,излизаш пак оттам. Влезнеш ли от друга държава в Косово, после е проблем да влезнеш в Сърбия. Могат да те арестуват за нелегално преминаване на границата. Все пак Косово не е съвсем призната държава, така че нещата са си малко на кантар. Това ми го каза преди години един мой съученик, който беше дълги години в системата на МВР и беше ходил на полицейска мисия в Косово.

        Коментар


        • #19
          От: Граница на Косово със Сърбия, северно от Прищина

          Първоначално публикуван от zhorko Преглед на мнение
          За Косово знам, че е по-добре да се спазва принципа; влизаш ли от Сърбия,излизаш пак оттам. Влезнеш ли от друга държава в Косово, после е проблем да влезнеш в Сърбия. Могат да те арестуват за нелегално преминаване на границата. Все пак Косово не е съвсем призната държава, така че нещата са си малко на кантар. Това ми го каза преди години един мой съученик, който беше дълги години в системата на МВР и беше ходил на полицейска мисия в Косово.
          Колега, няма такива принципи. Влизал съм, от Македония и излизам през Сръбско. По-скоро евентуален проблем е ако нямаш валидна пътна зтакса на излизане от Косово. Не съм пробвал, но ти я искат. За леки коли таксата мисля бе 7 евра, но за бус скача рязко. Инфото е от Ноември.
          Публикувайте отговор

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X