Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка на метална конструкция.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изработка на метална конструкция.

    Здравейте,
    чудя се, дали може някой от форума да сглоби такова чудо -> https://www.decathlon.co.uk/free-sta...ProductReviews
    Горещо се интересувам от такава услуга.

  • #2
    От: Изработка на метална конструкция.

    И аз търся хора в тази област. Дали за консултация, дали за извършване на конкретна поръчка, зависи от няколко фактора. Но като цяло държа да е човек от форума.

    За по-лесно - 0877584631
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      От: Изработка на метална конструкция.

      Първоначално публикуван от 100ill Преглед на мнение
      Здравейте,
      чудя се, дали може някой от форума да сглоби такова чудо -> https://www.decathlon.co.uk/free-sta...ProductReviews
      Горещо се интересувам от такава услуга.
      Само предполагам,но най вероятно точно този модел се произвежда в някой специализиран завод,където себестойността му е в някакви нормални граници.Докато ако тръгнеш да правиш само 1 бройка ще излезе неоправдано скъпо. Защо не се насочиш към някой по ръбат като тозиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:krusha.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5809706 има и безброй други, които ще вършат същата работа и за направата им не се изискват толкова специализирани инструменти.
      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

      Коментар


      • #4
        От: Изработка на метална конструкция.

        Имам един съсед, който правеше такива стойки, но дървени. Заедно с шезлонги и разни подобни от дърво. Отдавна не съм го виждал да влачи дървении, ама ако искате, ще го питам дали още ги прави.
        От метал не се сещам за никой, дето да прави такива неща. То реално няма никаква философия-тръбогиб, дупки и заварки....ама тръбогиба на днешно време стана рядка и скъпа услуга.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Изработка на метална конструкция.

          Ако е единична бройка, и е на принципа "да върши работа", а не "да изглежда"-става и с рязане на парчета тръба или профили, заваряване и другите там шлосерски операции.
          При конкретно задание, по споменатата технология това изделие би струвало нещо около 100 лева, с все труда.
          Елементарно е за изработка, какви по-сложни неща сме правили...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Изработка на метална конструкция.

            От каква тръба (размер) трябва да бъде?
            В миналото ще остане, каквито сме били...

            Коментар


            • #7
              От: Изработка на метална конструкция.

              Имам инструментите и машините, но не бих се захванал. Няма ли от къде да се купи готово?
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X