Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хюндай Санта Фе 2013-2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хюндай Санта Фе 2013-2018

    Здравейте,


    от известно време следя форума и най-вече този раздел и най-после и аз се престраших да пиша, тъй като не намерих тема свързана с автомобила, от който се интересувам.


    На кратко за мен - карам Хюндай i30 вече 10 години. Купих го чисто нов и ми служи вярно, но на скоро семейството се увеличи с още един юнак и събирането на всичкия багаж при пътуване за повече от 2 дни започва да става мисия невъзможна. Винаги ми е харесвало да карам висока кола, а и аз не съм от най-ниските хора, та съм решил следващата да е "джип". Не планирам да го ползвам за офроуд, изключвайки едни 200-300 метра чакъл до вилата.


    Решил съм да отделя около 40 000лв и за момента съм се спрял на 3-та генерация Хюндай Санта Фе(2013 - 2018г). Имам възможност да внеса от Германия, надявайки се автомобила да е по-добре подържан, а и цените са една идея по-добри и има доста по-голям избор. Мисля, че съм изчел всички теми в този раздел, но не намерих нещо за този модел. Знам, че "джиповете" на по-голямата част от вас са основно за офроуд, но ако някой все пак е имал вземане-даване с това Санта Фе, ще се радвам на всякаква информация от първо лице - слаби места, потенциални проблеми, поведение на пътя, ускорение, комфорт при дълъг път и всичко, което може да ми е полезно.


    Добре са дошли и други предложения за висок семеен автомобил с голям багажник, които се вписват в бюджета. Иска ми се да взема нещо надеждно на под 100 000 км с прилична динамика.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X