Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

    През Март в Обзор знаеш ли кога ще намериш да се продава инструмент... Това преди десетина години.
    А и да имаше-шефчето беше бая пинтия, та пак нямаше да купи нова дрелка при положение, че има работеща в цеха.

    Пък и пишеш "да ВИ наградят"... Не нас, а само мен. От другите двама колеги единия беше пиянде, даже може да се каже алкохолик, сутрин изпива едно пищовче преди да започне, и към 10 второто...
    А другия беше пълен непукист. Работи съвестно, долу-горе качествено, но само когато му се нареди. Може цял ден да не свърши нищо, ако не му се каже.

    Та кой да измисли начин да се свърши работата, кой, а?
    Ама не даде 5 лева, пинтията му с пинтия...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #47
      От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

      Не им се връзвай. И на Терзиев и на "шефа". Терзиев хал хабер си няма от организация на някакъв процес, а "шефа" е бил пред сложната дилема, дали да признае грешка и да плати или да го удари на хвалба и да мине "тънко".

      Коментар


      • #48
        От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

        Шефчето що крепи с тях?
        Предполагам, че Кольо не го е бавил мноко със смяната.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #49
          От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          а "шефа" е бил пред сложната дилема, дали да признае грешка
          Не бе, тя грешката си беше наша-на работниците, няма спор за това. Ама от трима работници, че и шефчето се включва когато се наложи, та брой четирима-само Колю се сети как да реши проблема. На другите двама не им пукаше, а шефчето заслепен от възможната неустойка, провал на срока за пускане на обекта-не можеше да прави друго, освен да вика и мърмори.
          Не, че ако беше спокоен щеше да го измисли де, на мен ми помогна умението и опита да импровизирам, и да намирам изход от почти всяка ситуация.

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Предполагам, че Кольо не го е бавил мноко със смяната.
          Ванга да не се е вселила в теб?
          Траяхме се няколко месеца, па всеки по пътя си...

          Баси спама дето направихме, ама вие сте виновни-като ме знаете, че ми трябва само малка искра, и фитила ми е силно възпламеним...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #50
            От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Не бе, тя грешката си беше наша-на работниците, няма спор за това. Ама от трима работници, че и шефчето се включва когато се наложи, та брой четирима-само Колю се сети как да реши проблема. На другите двама не им пукаше, а шефчето заслепен от възможната неустойка, провал на срока за пускане на обекта-не можеше да прави друго, освен да вика и мърмори.
            Не, че ако беше спокоен щеше да го измисли де, на мен ми помогна умението и опита да импровизирам, и да намирам изход от почти всяка ситуация.
            В смисъл? Шефчето ви даде списък с необходимите инструменти, после провери какво сте натоварили, но вие по пътя я изхвърлихте?

            Коментар


            • #51
              От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

              Баси спама дето направихме, ама вие сте виновни-като ме знаете, че ми трябва само малка искра, и фитила ми е силно възпламеним...
              Не мога да "изостана",
              "Проблема" е и в дължината на фитила.

              Коментар


              • #52
                От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                В смисъл? Шефчето ви даде списък с необходимите инструменти, после провери какво сте натоварили, но вие по пътя я изхвърлихте?
                Е, не, не се работеше така там.
                Преди тръгване за обект сами си товарехме инструментите в жигулито, змаерхме си много добре какво ни трябва, ама се случва и да се забрави нещо...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #53
                  От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  ...От другите двама колеги единия беше пиянде, даже може да се каже алкохолик, сутрин изпива едно пищовче преди да започне, и към 10 второто...
                  А другия беше пълен непукист. Работи съвестно, долу-горе качествено, но само когато му се нареди. Може цял ден да не свърши нищо, ако не му се каже.
                  Кольо,ти наясно ли си,че няма кой да работи.Тея двамата ,даже и на работа са дошли....и то навреме.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #54
                    От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Кольо,ти наясно ли си,че няма кой да работи.Тея двамата ,даже и на работа са дошли....и то навреме.
                    Не бе Анатолий , Кольо говори за преди 10 години.Тогава имаше хора...Аз помня това време...Някъде около 2010..Имаше хора.Определено. Сега хич няма

                    Коментар


                    • #55
                      От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

                      няма кой да работи
                      за семки и бонбонки. Преди да влезем в ЕС че и години след това се емигрираше трудно.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

                        Ми не.
                        И аз съм работил за семки и бонбони, не винаги де, но често.
                        И винаги съм се старал да си върша работата доколкото мога добре и качествено. Както и да не си губя времето безпричинно.
                        То и затова имах критерии за заплатата-защото върша работа вповече от почти всички колеги, но...
                        А и винаги съм си мислел за свое си бизнесче, и съм се поставял на мястото на работодателя. И знам какво се очаква от работника, за да е доволно шефчето.

                        Ама не даде 5 лева, мамка му и пинтия
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Ама не даде 5 лева, мамка му и пинтия
                          Предполагам, сега е там, където му е мястото - ти също.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

                            Ами фирмичката му си работи, но преди месец ми се обажда главния му заварчик и монтажник-Тошко, с когото се познаваме доста отпреди да започнем работа там, и ме пита за разните фирми където съм работил-иска да се маха, след над 10 години там. Вика, че шефа бил станал още по-стиснат.

                            Ма да се оправят, аз засега съм много добре.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

                              Коментар


                              • #60
                                От: Използване на бормашина за винтоверт за домашни нужди

                                Впрочем няма нищо ненормално в това всички пазари (вкл. пазарът на труда) да са динамични.

                                Отделно че 700 лева през 2010г си бяха повече от 1000 лева през 2018. Щото има и такива неща като инфлация.

                                Аааа и има и такова нещо че икономиката расте и отваря работни места. У нас икономиката расте по-бързо от броя на трудоспособното население и постепенно ангажира и най-големите хаймани.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X