Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

    Така,Америка е положението.

    Мисълта на бригадата е да вземе едно бригадирско джипче,да се изтърбуши всичко кое пречи по него и да се стегне за офроуд в пустиня с камьнаци и планина със сняг.

    1 Трябва да е легално за из улицата,не ни се занимава с ремаркета.
    2 Цена около мммммм 5-6-7 за закупуване
    3 Да държи на бой базовата джипка
    4 Доработките по нея да са евтини и сравнително лесно да се намира какво те влече / за Мерцедес ГЛ има стелки ма за Вранглер има какво ли не /
    5 Популярен модел,трябва ми мотор и си купувам от моргата за 300 долара,екзотики НЕ
    6 Да е 2 тона поне или там някъде,да събира 4 човека,багажа друго го влачи
    7 да е лесно и просто за ремонт със сравнително никакви електроники или поне минимално
    8 Моторетката да е поне 200-250 коня,да не се обърка някой и да предложи дълга Витара,шестак поне ма осмака не е за изхвърляне и той.По мотора много няма да се пипа.
    9 Е те тука ви утепах - търси се ръчка да си рьчкаме,в краен случай автомат ма рьчката е за предпочитане.


    Пак да си кажа - това се търси в Щатите на топло и тук ще се кара,колко харчи няма значение,да драска по камъни и в дълбок сняг е задължително,това естествено след наджипване.Как изглежда,колко е старо,колко е красиво,колко дрънчи.........ни е точно все тая.


    За момента несериозно се оглеждаме във Вранглери,ТЛК80,Чероки 4.0,някоя Такома или 4 Рьньр че най-стават за доработка,не се изключва варианта старо Шеви,някое военно такова или сбирщайн полу подготвен.

    Вие сте - кое става за 6,да му набиеш още 4-5-6,да го ровят трима човека на улицата и като го прасна в преспата да се излезе само с леко ровене.После ще му мислим лебедки,брони,окачване,шнорхели,батерии,светкавици и седалки за 5 човека.

    Мерси


    И бъдете нежни,без извращения
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

    На тамошна земя, незнам защо питаш, а не земеш направо врунгел, ем всичко за него има в супера на 200 метра ръка у ваше село ?
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #3
      От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

      Черок .. и другия Николай.. да го изтърбуши. При вас пък такива извращения под път и над път..

      Коментар


      • #4
        От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

        Врангела ще е скъп.. а това и като го утрепете някъде го зарязвате там... само с гайковерта си прибирате по-скъпите части и толкова..

        Коментар


        • #5
          От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

          Почна се

          1 Вранглер
          1 Черок

          Изтърбушването лесно,електриката лесна,окачването ще е лесно и то,части за посочвниете има в моргите колко искаш,на втора ръка доработки или нови пак така.

          Номера е защо Вранглер или защо Черок или 80ка.Повечето Вранглери са къси,на мен поне по ми се иска да е4 врати макар,че там с усилването как ще се разберем не знам,не знам и дали Черока няма да го сгънем от много зор,че за това е проекта,да му се дава зор.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Врангела ще е скъп.. а това и като го утрепете някъде го зарязвате там... само с гайковерта си прибирате по-скъпите части и толкова..

            Аааа не,магарето в калта не,теглим си го с твърд теглич до нас и пак бой от начало,тегачи има които да за базови играчи и да носят багажа,че мен ме знаеш,багаж имам за 2 Черокита.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

              https://www.rockcrawler.com/forum/th...for-sale.3604/ его вашето... има и регистрация, че и смог-а е минал...

              Коментар


              • #8
                От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                При вас що се касае за джипки е рая, Вранглера - най-хубавото нещо при него е че е буквално като конструктор Lego, до последното болтче може да слагаш и монтираш подобрения в стил Plug and Play, така че поне при вас имате страхотни възможности за офроуд наджипване по ваш вкус и за съответния тип терен, еле пък за Вранглера.

                Коментар


                • #9
                  От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                  Шеви Блейзър К5 .
                  Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                  New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    https://www.rockcrawler.com/forum/th...for-sale.3604/ его вашето... има и регистрация, че и смог-а е минал...

                    Аз ти казвам Без извращения ......пък ти виж се къ’в си.

                    Мамът Планинката е на 7 часа път,само там в момента има 3 метра сняг,около мен вали и духат 70 км/ч вятър.

                    Колко трябва да ни е акьла да се качим в тая кошница и да караме в дъжда до там.То верно каски се намират,гумени гащи и ботуши ма ча па толко’.........бъди нежен бре.

                    Трябва да има стъкла по него,вече дали ще останат стъкла или плексиглас ще видим,добре е да има парно и най-вече да е базирано на нещо,основата да му е Вранглер да речем или Черок,това горе ми трябва работилница да го държа на гумите си.

                    Венцо ти знаеш къде ми стои джипката пред нас,най-вероятно там ще се ремонтира и това,бъди нежен и ще те повозя,ОБЕЩАВАМ
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                      Интересен човек си....Тука се купуват пре-пре скъпи врунгели и нема части и зор с рокауто и т.н, а това при тебе е като москвич и ти не та не...Недей да се скръндзите, има дълги колко щеш...
                      Последно редактирано от sonda; 13-02-19, 21:47.
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #12
                        От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                        Брата е яко за Вранглер и наистина има защо

                        Защо Шеви К5?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          Интересен човек си....Тука се купуват пре-пре скъяп врунгели и нема части и зор с рокауто и т.н, а това при тебе е като москвич и ти не та не...

                          Ма как не бре човек,мнения събирам аз,не съм казал НЕ,просто се ориентирам още,че аз тия бавно ги мисля и много ги чета
                          Последно редактирано от BENZBOSS; 13-02-19, 21:53.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Брата е яко за Вранглер и наистина има защо

                            Защо Шеви К5?
                            Евтин ,здрави мостове , мотор квото му сложиш ако не те кефят стандартните , старо истинско желязо .
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • #15
                              От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                              Работилница нямам,мога да ползвам профи гараж ма нещо предпочитам да не се занимавам чак толкова пък и по-разпространено ми трябва.

                              Смятай,че това ще се поправя и подържа от аматьори на улицата един вид,инструменти колко искаш,но мотор пред нас да сменям трудна работа.

                              За истинско,старо желязо обаче и аз си мечтая.

                              Ще го разгледам тоя вариант,май имаше военни по търгове разни.

                              Мерси
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X