Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

    Като нямаш работилница - ТЛК80 4,5. При вас се намират и като Лексус LX450.
    От там - всичкото ОМЕ- окачвне и броня, големи тикирлици и млад техник колкто си искате - гледайте в ih8mud.
    И парата ще си е в него за разлика от Рангела...

    Само не ми се вярва да намерите за 5-6-7 хилки.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #17
      От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

      Мога да ви запозная с г вагенистите от калифорнистан.
      Обаче си мисля че задавате отговори - вземете си Врангел
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

        80КИ има и за по 3500,не са перфектни ма ги има,готови има за по 8-9.

        Брата е за Вранглер както казах,аз се чудя още
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Аз ти казвам Без извращения ......пък ти виж се къ’в си.

          ...
          Трябва да има стъкла по него....
          Кога стана толкова нежен бе...

          КОЙ ? КОЙ ? ме караше с е такова да правим 2000км пробег в океана от Кабо ??? КОЙ ?

          Коментар


          • #20
            От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

            От Ла Паз не от Кабо,само заблуждаваш аудиторията и ти вярват.

            И имаше по-големи мотори и вървеше с около 50-60 км/ч

            Аз за това казвам че каски,гумени гащи и очила се намират ма и децата ще возя бре,какво да кажа на майка им.......Ееее кво толко,аз какви ги правя пък ти тука имали мухи между зьбите и гьза му пълен с кал..........

            Остави се,джам и парно да има,все пак има думичката КЕФ у заглавието.

            Ти май не трябваше да се включваш у темата,че ни знаеш акьла колко еДавай нещо с парно,може и с кран да се пуска ма да има такова
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

              Момци, как аз виждам нещата:

              Бенцове и Тойоти си имате, значи Г и ТЛК отпадат. В семейния автопарк най-важно е разнообразието.

              Вземете си Джип.

              Коментар


              • #22
                От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                Та които ще го работим и караме това сме трима


                Аз - 3 Бенца и Секвоя
                Брата - 2 Бенца и Секвоя
                Ники - Бенц и Тундра / на Секвоята легена /

                По ред причини съм се замислим за Тойота,точно за да няма разнообразие ми едно хващаш и го тормозиш,магазините ги знаеш кои са,майсторите,резервните части..........

                Вранглера обаче го има за по 2-3,онова с едно гедоре и си го съблякъл по тенекета.

                Мислим го,разнообразието обаче е последното нещо което се гони.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                  Цяла Америка кара вранглери...

                  Нищо, че един от Русе вика, че на това естественото му състояние било "счупено".
                  То тука така, щото повечето идват в най-кекавата си комплектация, а ги бият като, че са луноходи.
                  При вас части за туних валяло, и може да си сглобите каквото ви дойде на душа.

                  Огромните тундри и секвои нещо не ги виждам по камънаци и чукари, това е извращение спрямо тях. Това според мен де, естествено не съм карал такова, та говоря малко наизуст.

                  П.п. Що не вземете една секвоя, и в легена да сложите едно добре направено самурайче. Вие сте слаби, та няма да ви е тясно вътре.
                  А като закъсат яките джипове-ще правите кръгчета около тях, ще се хилите като изоглавени, и ще им свирите с тромбите.
                  Самураите си имат и стъкла, и парно...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                    Самурайче сме карали,то за това едно от изискванията е 2 тона 200 коня

                    Мани ги ти тия,с брата спорим Вранглера много ли е малък или става,Самурая не е за тук,7 часа каране до планината ще е 10 с него,после реанимация 2 дни.

                    С ремаркета и тегличи не ми се занимава,ако е нещо много дълго ше се наема такова ма за всяка разходка да катеря тоя Самурай на платформа е не,мързи ме.
                    Последно редактирано от BENZBOSS; 14-02-19, 01:28.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                      Едно две АТВ-та в легена на Тундрата не е ли по смислено?

                      И ще катери повече от най натокания Урунгел...
                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                        Тундрата е с твърда черупка на задника и 200 кила инструменти вътре,за тегач става ма да я подреждаме всеки път АБСУРД,по-добре едно ремарке да се наеме от железарията на ъгъла и там вече по избор да си го тегли кой иска.

                        АТВта не,да се чудя къде да ги паркирам.

                        Трябва нещо като TJ с 35ци,Дана 60 и 6 степенна ръчка с АРБта локьри - кеф ти до плажа,кеф ти до работата кеф ти метър сняг,не ни се занимава с товарене или наемане на гаражи разни,достатъчно багаж събрахме.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                          Е Урунгел ще е. Но без гараж сте за никъде. Не става да си го сглабаш и разглабяш пред къщата.

                          По добре се огледайте за гараж някъде наоколо или още по добре някое хале долу по корабостроителниците.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Цяла Америка кара вранглери...
                            Цяла Америка е карала вранглери преди време. Сега кара главно тойоти.

                            Но нашите хора тойоти си имат.

                            На такова като врангела (= американски уаз) естественото му състояние няма как да не е счупено, те за това го вземат по принцип хората, а и нашите също.

                            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                            Едно две АТВ-та в легена на Тундрата не е ли по смислено?

                            И ще катери повече от най натокания Урунгел...
                            Семейни, солидни хора с АТВ ? Там разводите са скъпи.

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            Е Урунгел ще е. Но без гараж сте за никъде. Не става да си го сглабаш и разглабяш пред къщата.
                            При тях става. Малко ще мрънкат съседите ама те са за това.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                              Като видя дърт бенц в щатите- сърбин, българин или арменец, няма кой друг.
                              Продай единия мерц и си вземи вранглер. Това е най-версатилният избор за целите, които гониш.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                                С Врангела 7-те часа няма да са по приятни от Самурая, освен ако не е дълъг Рубикон, че си е блокажите и яките мостове..... ама едва ли ще го намерите за 5-6.
                                От тук предложените и аз съм за Шеви К5 - камионски мостове, як двигател и скорости, болтон комплекти за лифт, какво повече?

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1987-chevy-k5-blazer-silverado-lifted-33s-no-rust-very-nice-no-reserve-4.JPG
Прегледи:1
Размер:35.7 КБ
ID:5808875
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X