Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да развия закръглена гайка ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Как да развия закръглена гайка ?

    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
    Такъв тип скоба [ATTACH=CONFIG]981768[/ATTACH] + здрав бой с чука опита ли?Много ми е помагало в такива случаи, моята е малко по различна и самоделна, първоначалното и предназначение беше да вади хебелите на секторните кутии,там напъна е много голям.
    Болтовете превъртяха вътре в накатката . Това на вътрешната джанта през адаптора за втората гума няма бъркане . Срязах един руски камък от гедоре заварих му едно желязо от страни и го надянах на гайката да не превърта и разпробиване с удължени свредла щото от адаптора до болта са едни 20 сантиметра . Вътре в барабана всичко е в масло и не посмях да запаля резака . Пробвах първо с по малък отвор и набиване на голям торкс нещо да тръгне нанякъде ама не пожела . Едни поне 20 години като не е пипано е така . Болтовете се бяха охлабили и един господ знае колко време сме го карали така . Пак късмет че само два превъртяха
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #62
      От: Как да развия закръглена гайка ?

      Как беше лафа-"трудна гайка на терсене място-отвиване,завиване-8 часа". Пък после не било вярно!!! Просто от време на време излиза "късата клечка".

      Коментар


      • #63
        От: Как да развия закръглена гайка ?

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        ... ,иначе вложките си ги правех с оксижена ,тръба и подходящ болт...
        Кога нямаше гедорета, хората така се оправяха... Баща ми беше монтажник и много такива глухи ключове е направил. Даже със странични отвори за подходящ върток/рамо. И сега в гаража пазя един такъв правен - за болтовете на фланеца на старите бойлери.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X