Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Миене на баня с водоструйка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Миене на баня с водоструйка

    За мухъл саво за останало меглио,четка и топла вода.Онзи ден го правих отново и нямам забележки.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #32
      От: Миене на баня с водоструйка

      Водоструйка ползвам за балкона. Че там никой не излиза понякога с месеци и като дойде ред за чистене е страшно. За 10 минути и прозорците са чисти, и стените, и пода светва! Терасата беше 8х1,5м2. Беше. защото вече е остъклена и не се е налагало чистене след това.

      Ама за баня не бих рискувал. Има лампи, бойлер, фуги уплътнени със санитарен силикон, дървена врата. Все неща дето ще пострадат от водоструйката.

      Иначе за банята препарати. Но там ползвам и маска с възжмно най-широкообхватните филтри. Категорично отказвам да дишам химията с която се пръска!

      Коментар


      • #33
        От: Миене на баня с водоструйка

        Аз съм пробвал, с една лидълска от най слабите ефекта е спорен и всичко стата във вода. След което си купих за 10тина лева приставка за бърза връзка комплект бързи връзки и една джаджа отпред с която се регулира струята и с парче маркуч метър и половина е доста по добре. Тва ако ти е добро налягането в водопровода.
        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

        Коментар


        • #34
          От: Миене на баня с водоструйка

          [QUOTE=slatanic;3426239.Онзи ден го правих отново и нямам забележки.[/QUOTE]

          Внимавайте какво споделяте (добре че жената не чете във Форума),че да не правим "синдикален клуб на репресираните мъже"!!!

          Коментар


          • #35
            От: Миене на баня с водоструйка

            Принципно ако искаш една работа да е свършена като хората си я вършиш сам.
            Иначе съм си репресиран де.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X