Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

    Ако те влече 4,7H.O 2005-та, Оувърленд при този бюджет може да те свържа с човек в София да го погледнеш. Има доста сервизна история и тн. Свържи се с мен на ЛС ако имаш интерес. Джипа е на мой клиент, не печеля нищо защото ако се стигне до нещо си е между вас!

    Коментар


    • #17
      От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

      Колега от около две години карам wj 2.7 2002. Закупих го доста под твоята цена и беше първия на който попаднах. Продавача ми даде фактури за ремонт на стойност колкото джипа от все реномирани сервизи. За двете години каране, около 15000 по твоите критерии смених само семеринга на полуоска и си правих сам клапите. Сега му смених течностите. Останаха ми два проблема за дооправяне, стегнатият волан и това, че гасне с по малко от 20 литра на десен завой.
      Преди около година на една позната търсихме подобен Гранд и открихме от човек който го е поддържал при Дядо Владо и беше в идеално състояние за производство 2004 г. Е и той си имаше болешки след това. Счупена скоба на турбо и неправилно работещ автопилот. Наскоро и тя му смени течностите.
      Трябва да знаеш, кои са му проблемите дали са правени. Двигателя трябва да е перфектен откъм работа чистота. Мостовете се проверяват при тестдрайф. За гранда е по добре с регистрация заради теста и от човек който знае какво е правил по него. Защото само забравянето на една букса при смяна на маслото може да доведе до много проблеми. Успех с търсенето, но според Гранд трудно ще намериш по телефона или в обявите. Ако е някъде без регистрация все едно си го поръчал по интернет ( нямаш представа какво купуваш).

      Коментар


      • #18
        От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

        Колегата не иска белия салон с обратната кожа отстрани, който го има само при Overland и е най-удобния вариант м/у WJ-я , по форума може да откриеш още толкова информация за цената на консумативите.В повечето случаи се почва с масла и филтри на мотора, веднага го последва тези на диференциалите,раздатката и кутията.Препоръчвам бензиновите варианти поради ред причини.2003-2004-2005г нямат никаква разлика, тези преди 2002 имат.

        Коментар


        • #19
          От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

          На Overland-а не е "обратна кожа" това по седалките за съжаление. Прилича на някакъв евтин мокет... Целият кожен салон изглежда доста по-добре.

          Коментар


          • #20
            От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

            В най-лошия случай си е велур, но не и евтин материал какъвто и да е.Салона на Овърлен е по изпипан, от който и да е салон при WJ.

            Коментар


            • #21
              От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

              Първоначално публикуван от Pavkata_svt Преглед на мнение
              ...
              Продължаваме напред.
              И до къде стигнахте ?
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #22
                От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

                Здравейте отново, след много огледи в цяла България ивъпреки първоначалното ми нежелание за WH, в Петък(14.06.19) си купих един Овърланд от Германия.
                Тъмно сив, на 273 000км.
                Ще опиша по-късно че имам много работа.

                Коментар


                • #23
                  От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

                  И по темата,харесах въпросният джип в немското Мобиле. Говорих с продавача(търговец) и реших да отида и да видя колата. Самолет, влакове, хотел и в Петък сутрин съм пред автокъщата. Видях го, и любов от пръв поглед. С немски номера за търговци направих пробно шофиране, в България не може да го кара клиента, такъв е закона, и се харесахме. После малко пазарлък и след това в общината за номера и застраховки.
                  Колата е изключително запазена за тези километри, като има една забележка на десният праг отзад и отгоре, от долу не е закачена в нищо-много странно. Но ще се поправи.С нови зимни гуми е, но ДОТ 16.
                  За 2 000км.Разхода на гориво е 10л./100км.,като съм карал със скорост рядко по-висока от 120 км. /ч.
                  Сега се опознаваме и я обслужвам.
                  За тези колеги които ще попитат защо търсех WJ, а купих WH-не можах да намеря хубав за мен на цена под 6 000 евро в Германия, в България харесах само един, но нямаше шибедах. И WH-a започна да ми харесва��. Пиша WH за щото така пише в немския талон.
                  Благодаря на всички отзовалисе и темата е отворена, може да е полезна на някой.
                  Ще допълвам ако има интерес.
                  Последно редактирано от Pavkata_svt; 17-06-19, 20:45.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

                    Честито, WH е, щото е сглобяван в Австрия за европейския пазар, в щатите е WK
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #25
                      От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

                      При всички положения е по-добрата покупка. Честито!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

                        Благодаря.
                        Пуснах тема в раздел "JEEP".
                        https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=234122

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X