Резултати 1 до 3 от 3

Тема: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

Място
    София
    Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

Здравейте, дойде време да заменя или допълня основният ми автомобил с нещо 4x4.Започвам от далече за да предам повече информация, предполагаща по-вярна дискусия на темата.
    От 9 години ползвам Крайслер Вояджер 2000г. с 2.5WM мотор с колела. Колата е изключително благодарна, противно на общоприетото мнение, и много удобна за екскурзии. Но проблемът е че пешеходната разходка започва със свършването на асфалта. Семейството ми много обича природата и искаме да "влезем по-навътре. След анализ на това какви" джипове" съм карал, за моето ползване се спрях на Гранд Чероки WJ 2.7 CRD с бюджет за закупуване 6-8 500лв.
    А ползването е следното-около 20 000км. годишно, от които 10 000 са Съботно-Неделни разходки и няколко по-дълги като време и километри(1500-2000км.) почивки.
    Гранд-а ме грабна със всичко без наличието на нормален диф. между мостовете, но смятам че няма да ми е проблем предвид степента на трасетата за които смятам да го ползвам.А именно повече там където има нормален черен път и леко безпътие.
    Въпросът ми е към тези колеги които ползват такъв Гранд за подобни цели, дали са доволни, и към всички други, за тяхното виждане. Може да изкочи друга идея. От София съм ако има значение.
    Благодаря за отделеното врема и бъдете здрави.

Място
    Sofia
    Публикации
    1,326
    Точки (при гласуване)
    12

По подразбиране От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

Нямам забележки от към поддръжка и проходимост най-вече за последните 6 год. от както го имам.

Но внимавай какво ще вземеш. Вече са бая старички. Моят чак сега прави първа цяла година без да се налага абсолютно никаква интервенция освен масло и въртене на гуми. Но до сега обади ли се нещо много не съм го чакал.
    Последно редактиран от imarh ; 10-02-19 в 22:05
    WG 2.7 CRD

Място
    София
    Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Съвети за покупка на GC WJ 2.7CRD

За внимаването, ако купувам от България ще се съветвам със светилата на темата. Ако купувам от Германия, там е повече котка в торба. Все още разглеждам обяви, надявам се другата седмица да ми остане повече време за огледи на живо.

Сходни теми

1. Съвети при покупка на CR-V .....
    От milen_sf във форум Honda
    Отговори: 37
    Последно мнение: 16-07-17, 13:13
  2. Can am outlander 800 покупка съвети
    От offroad_transporter във форум Избор на ATV
    Отговори: 13
    Последно мнение: 27-01-16, 08:49
  3. Съвети при покупка на 5.9
    От бубата във форум Общи приказки
    Отговори: 1