Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор на бъгита!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся майстор на бъгита!

    Здравейте, търся някой да ми изработи бъги, защото нямам нужното време и достатъчните знания. Прочетох някоя и друга тема и на кратко:

    1- Имам за донор ауди а4 б5 1.8 125к.с. на предно (скорости, двигател управление, абе почти всичко на него)

    2-Бъгито ще се ползва за лични удоволствия, не за състезания

    3-Иска ми се да е двуместно, но това ще се дооточни по-време на работа

    4-По възможност двигателя да е отзад, но ако може да се направи 4х4, предполагам ще се обсъди с компетентният човек който се навие

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0012.jpg
Прегледи:2
Размер:250.7 КБ
ID:6155265

    Това е бъгито на един от колегите което ми хареса горе долу на визия. Бих искал моето да е подобно.

    Ще се кара с по-големи джанти и рошави гуми за по-голяма проходимост. Мисля, че горе долу е това, ако има някой навит ще се радвам да обсъдим темата, за да видим и като пари ще успея ли да се включа.

  • #2
    От: Търся мяйстор на бъгита!

    И какъв бюджет си предвидил!?
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: Търся мяйстор на бъгита!

      Мисля, че дълбоко се заблуждаваш относно цената на подобно начинание.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Търся майстор на бъгита!

        Не съм предвидил конкретна сума. Колко излиза приблизително, при наличието на по-голямата част от оборудването? Интересува ме най-вече цената за майсторлъка, материал има от къде да закупя, а и вкъщи имам някакви железа.

        Коментар


        • #5
          От: Търся майстор на бъгита!

          Не съм определил конкретно. Предпочитам майстора да си каже мнението. Интересува ме най-вече цената за майсторлъка, там е тънката част, повечето неща са налични.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X