Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как ме излъгаха...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Как ме излъгаха...

    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
    Мислите ли, че наистина не могат да ви излъжат?
    Ще дам пример със снимка, която намерих в нета:
    https://novavarna.net/wp-content/upl...ove_Varna1.jpg
    Съобщение, печат, банкова сметка без титуляр...
    1000 такива днеска, поне 100 човека ще платят без да се замислят. Дори да се напише титуляр, който не е действителния на сметката, поне половината банки в БГ ще извършат плащането без да се интересуват, след като има валиден IBAN.
    Е то това е най-лесното за хващане. Тая сметка е на някой все пак .
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #32
      От: Как ме излъгаха...

      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      ... Тая сметка е на някой все пак .
      ... полуграмотен индивид от малцинствата.

      Коментар


      • #33
        От: Как ме излъгаха...

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ... полуграмотен индивид от малцинствата.
        И няма начин да се проследят парите ли ?
        Желание да има ... ама нали ....
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #34
          От: Как ме излъгаха...

          Има, ама не е просто.

          Коментар


          • #35
            От: Как ме излъгаха...

            Това, че ще си ги проследиш, изобщо не означава, че ще си ги върнеш. Още повече при всичката условност на процеса на откриване и работа с банкови сметки в бананова република като нашата. Титулярът на сметката може въобще да не знае, че я има. Те хората фирми с по няколко милиона по сметки и по няколко милиона задължения към държавата не знаят въобще, че ги имат. Един от големите недостатъци на масовото използване на банкови услуги е това, че по необходимост всичко се опростява. От там и измамите.
            Второ...разходите за връщане на 20 лева ще надхвърлят тая сума минимум десетократно, а времето, нужно за това, ще е години (ако въобще някога).
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #36
              От: Как ме излъгаха...

              И понеже си играем к.р капан, за тия 20 лева давам 50 да и насинят окото... И пак ти гониш.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #37
                От: Как ме излъгаха...

                Ааа, те са печени, бягат от такива. Мислиш ли, че оня с джипа знае законите или в миг ще бръкне да даде, ако некой си поиска?
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #38
                  От: Как ме излъгаха...

                  Има едно нещо, дето май се пропуска - има нарушение на правилата, а нарушителят обикновено е гузен щото се знае. Идеалната жертва.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Как ме излъгаха...

                    Мутрата (видът там вече е разнообразен) баш се чувства нарушител
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #40
                      От: Как ме излъгаха...

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      Мутрата (видът там вече е разнообразен) баш се чувства нарушител
                      Е, той колегата, дето е започнал темата, на мен не ми звучи ни най-малко като мутра.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Как ме излъгаха...

                        Има го тоя момент- отбелязах го в точката с подсъзнанието. Понеже съм не чест, ами постоянен нарушител на правилата за паркиране, съм свикнал и да ме хващат.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Как ме излъгаха...

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          ...Стоят две каки с едни папки под мишница....

                          Изводи:
                          1. Знайте закона.
                          2. Тренирайте подсъзнанието (Много е важно).
                          3. Всекидневно работете над визията си.
                          4. Невниманието ви превръща в жертва. Сега и веднага!
                          Най-важния извод е как да разпознаем дали каките действително са от там откъдето се представят, едната папка под мишница и честна пионерска достатъчна ли е.

                          Според общината: "бадж" и надпис на якето. Това не го пише в закона, важно е да не е в подсъзнанието, а на видно място в съзнанието, така че да имаш увереността да ги изискваш тези неща от каките, независимо от личната ти визия

                          Коментар


                          • #43
                            От: Как ме излъгаха...

                            Трудна работа. И да ти покажат някаква карта, от къде ще знаеш дали е истинска...
                            Те миналата година полицаите нямаха валидни карти, защото нямаше кой да им ги изработи. Бяха им изтекли 2016-та...Ама айде, там имат униформи и е лесно.
                            Последно редактирано от santaclash; 06-02-19, 21:50.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X