Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензиноустойчива гума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бензиноустойчива гума

    Трябва да си набавя някаква гума за изработката на гарнитура за фланци на бензинов резероар. Ако някой може да ми ги изработи да пише ще му дам точните размери. Ако някой има или ми каже каква и от къде гума да взема също ме устройва.
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

  • #2
    От: Бензиноустойчива гума

    Купувал съм от Микромакс Трейд, от офиса в Русе. В Пловдив от ВМ Комерс съм вземал силиконова, може да имат и други видове - виж в сайта им. На листи са и двете, режат произволна дължина от ролото, ширината е фиксирана. Дебелини имат различни.
    Последно редактирано от l.m; 04-02-19, 17:58. Причина: допълнение
    Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

    Коментар


    • #3
      От: Бензиноустойчива гума

      Микромакс Трейд има в Пловдив. Може там да вземеш, но съвет от мен - купи правилния силикон на Виктор-Рейнц. Около 20лв е тубата, за "гума" пак толкова ще дадеш
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        От: Бензиноустойчива гума

        Навремето като ми потрябва такова нещо купих гумена тръба за резервоар от нещо сделано и я цепнах. Понеже много малко ми трябваше, повечето май си седи някъде. Мога да ти го пратя ама едва ли си струва.

        Коментар


        • #5
          От: Бензиноустойчива гума

          Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
          Микромакс Трейд има в Пловдив. Може там да вземеш, но съвет от мен - купи правилния силикон на Виктор-Рейнц. Около 20лв е тубата, за "гума" пак толкова ще дадеш
          Този силикон наистина върши работа !

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X