Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

    Срещал съм проблеми и проблемчета с всички оператори... Съвсем не съм фен на Мтел/А1, но предполагам в случая това просто е било временно затруднение (например изтекъл договор с някой оператор, като в същият район имат друг оператор с покритие)...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #17
      От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Нещо нервен ми се виждаш.Защо така?
      Съвсем не, извинения ако съм прозвучал някакси.
      Но реалността е тази, за мен. Като избягаш от единия и отидеш на другия, ситуцията си е малко от трън та на глог. Въобще не казвам, че А1 са супер, но и Виваком не са. А Теленор имат да поработят по покритие (още от Глобул насам), поне по мои наблюдения и хора около мен. Та затова писах това, което написах.

      Коментар


      • #18
        От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

        Който има опасения за фалит на А1 (не работя и не съм на хонорар към тях ). Нещата горе -долу са : А1, Телеком Сърбия> Телеком Австрия.....Америка Мувил......> Карлос Слим. Нетни активи към 2018г. - над 60 МЛРД доларес. Спокойно братя, мислим тук нема да има фалити....

        Коментар


        • #19
          От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

          Много са ме лъгали от 96-та до 2008-ма (бях един от първите ако не и първия, знам ли, като се махнах от тях, когато вече нямаше къде да мърдат и с една година закъснение въведоха преноса на номера под натиска на Евросъюза), та накратко да довърша- надявам се да изчезнат безследно!!! Други да дойдат, все има някакви шансове. И другите не са цвете, изобщо, но като Ментарджиите втори няма!!! Ако ги заличат- УРА!!!
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #20
            От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

            Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
            Наскоро подписах 2-годишен договор с тях и съм почти цял месец ве4е само в Германия с техните роуминг условия, скъсах се да звъня из цяла Европа по стационарни и мобиилни номера и не плащам нищо повече от това,което ми е по договор за неограничениете минути. По отношение на мобилните данни, в БГ съм с 8 ГБ обем на месец, в поуминг съм с 4. Няма от какво да се оплача и когато имам въпроси по клиентската линия ми се отговаря вещо и културно.
            Радоста ти ще е кратка.Явно не си запознат с клааузата справедливо ползване с което така ще те шамаросат, че ще ти секне кефУт.Между другото при всички я има.
            "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

            Коментар


            • #21
              От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

              Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
              Радоста ти ще е кратка.Явно не си запознат с клаузата справедливо ползване с което така ще те шамаросат, че ще ти секне кефУт.Между другото при всички я има.
              И на това му се вижда края. скоро ще си се мандахерцаме с до 8 номера и респективно договора с различни оператори на всеки телефон. Чисто статистически албанските са най-изгодни като цени в момента.
              GPS системи https://www.easytracking.bg/
              Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

              Коментар


              • #22
                От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

                Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                Радоста ти ще е кратка.Явно не си запознат с клааузата справедливо ползване с което така ще те шамаросат, че ще ти секне кефУт.Между другото при всички я има.
                Мен след 12 дни ще ме "шамаросат". Но пък пише цена около стотинка за МБ.

                Коментар


                • #23
                  От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

                  Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                  Радоста ти ще е кратка.Явно не си запознат с клааузата справедливо ползване с което така ще те шамаросат, че ще ти секне кефУт.Между другото при всички я има.
                  Дъщеря ми е в Германия. На четвъртия месец получи sms, че е засечено неспазване на клаузата за....... Сим картата трябва да си дойде в България и да се използва повече, отколкото средноотчетеното в роуминг. Не то доразбрах докрай, но пък става въпрос за плащане от 1.5 ст/ минута. За трафик данни е по -зле- 10 лв/GB. Това за Теленор.

                  Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
                  Марин Райковски

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

                    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                    ..... та накратко да довърша- надявам се да изчезнат безследно!!! .... Ако ги заличат- УРА!!!
                    Е като ше е така : надявам се в деня, в който изчезнат - да изчезне и оператора към който си в момента !
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Е като ше е така : надявам се в деня, в който изчезнат - да изчезне и оператора към който си в момента !
                      Да не мислиш че ще ми е жал?
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

                        Чета я тая тема...И оставам с впечатлението, че ако утре Ментела затвори ще има три дена национален траур. Трудно ми е да го повярвам някак...
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

                          Аз по неволя съм към тях с интернета . Купиха Мегалан навремето .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

                            Първоначално публикуван от marinrr Преглед на мнение
                            Дъщеря ми е в Германия. На четвъртия месец получи sms, че е засечено неспазване на клаузата за....... Сим картата трябва да си дойде в България и да се използва повече, отколкото средноотчетеното в роуминг. Не то доразбрах докрай, но пък става въпрос за плащане от 1.5 ст/ минута. За трафик данни е по -зле- 10 лв/GB. Това за Теленор.

                            Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
                            Това го има като условие във всички оператори... За да се избегне 'миграцията' на клиенти към оператор на друга държава...
                            И двете ми деца не са в България, и са си взели карти на местни оператори... По-евтино им е в някои случаи...

                            А за радостта от изчезването на оператор - ами нали натискате за 'демокрация и конкуренция' - как ще има конкуренция като изчезне конкурент
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

                              Хе хе, култовата фраза а- искахте демокрация, НА ви "демокрация" (по руско-комунистически-ченгеджийски) за специфичната фирма Цитрон/Ментел пасва точно!

                              Но не се тръшкай, вакуум няма да остане...
                              Последно редактирано от disko04; 05-02-19, 07:14.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мтел/А1 фалират? Проблеми с ограничения за роуминг.

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Аз по неволя съм към тях с интернета . Купиха Мегалан навремето .
                                Същия случай, с екстрата да ти го спрат, заради фактури които никога не са ти пращали.
                                Ок, дайте копия от фактурите на адреса по договор - неможе! спираме ви всички договори, защото не сте платили фактурите които не сме ви изпратили!
                                та така КЗК - не вижда проблеми за конкуренцията (Мегалан са купени с тяхно разрешение)
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X