Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Sound Bar

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на Sound Bar

    Реших да си взема нещо за по-качествен звук като гледам филми.
    Спрях се на тези два модела :

    1.Yamaha YAS-207


    2.Creative Sound BlasterX Katana 2.1



    Кой от двата модела ще ми препоръчате ?

    До сега съм имал взимане даване само с Креатив и мога да кажа , че съм много доволен .
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

  • #2
    От: Избор на Sound Bar

    И аз съм в къщи с креатив, ама не саундбар а стандартно 2.1 . Много съм доволен, главно от допълващият ефект, моят телевизор пуска отделен сигнал за слушалки и може да ги усилиш в каквато степен ти харесва. И колоните и буфера са ми зад ТВ , но кабелите са ми в повече- това май е единственият плюс на този бар.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • #3
      От: Избор на Sound Bar

      И аз вкъщи имам 5. 1 система на Креатив но в момента така си стои в шкафа. Не съм се сетил да видя дали имам изход от Тв за нея?
      Калояне като го включиш, само от системата ли идва звука или паралелно с тв?
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        От: Избор на Sound Bar

        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
        И аз вкъщи имам 5. 1 система на Креатив но в момента така си стои в шкафа. Не съм се сетил да видя дали имам изход от Тв за нея?
        Калояне като го включиш, само от системата ли идва звука или паралелно с тв?
        Аз го бодвам в 3,5мм жак-а и върви паралелно. Единственото неудобство е ,че се усилва и намаля през меню-то и избираш сила на звука на слушалките. Но пък така става по-богат звук, само кабелите ме дразнят, но ще ги подредя някак си като ме хване мерака.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • #5
          От: Избор на Sound Bar

          Калояне благодаря братче за идеята!
          Извадих стария Креатив от шкафа, забърсах му прахта и го вързах като теб към Тв-то. Еми резултата е повече от отличен, на макс не мога да го дам защото почват да мрънкат комшиите, качеството за мен е много добро, не претендирам, че разбирам от музика да се знае, друго няма какво да искам.
          Та за сега Саундбара отпада от целите и спестих едни 500 лв. които ще вложа в джипката...

          П. П. Зад секцията ми е мазало от кабели и мен много ме дразнят, ама когато ги виждам. В момента всичко е невидимо така че.... няма проблем.

          Имаш черпня от мен.....
          Последно редактирано от cnc82; 05-02-19, 21:56.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #6
            От: Избор на Sound Bar

            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            Калояне благодаря братче за идеята!
            Извадих стария Креатив от шкафа, забърсах му прахта и го вързах като теб към Тв-то. Еми резултата е повече от отличен, на макс не мога да го дам защото почват да мрънкат комшиите, качеството за мен е много добро, не претендирам, че разбирам от музика да се знае, друго няма какво да искам.
            Та за сега Саундбара отпада от целите и спестих едни 500 лв. които ще вложа в джипката...

            П. П. Зад секцията ми е мазало от кабели и мен много ме дразнят, ама когато ги виждам. В момента всичко е невидимо така че.... няма проблем.

            Имаш черпня от мен.....
            Ами аз съм вече на линия, смених прасето и не ме свърта, та... МОжете да правите организация само към 23-24.02 не съм свободен за сега.
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X