Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover L322 Vogue 4.4 бензин 2005-a година - мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Range Rover L322 Vogue 4.4 бензин 2005-a година - мнения

    Информация за какво точно!? Приятни за возене машини, но проблемни, това е! Много електроника, некачествена при това, скъпи ремонти, горят бензин доста, това е най-обща характеристика! Моя примерно (не е вог, а спорт) като го заключа с дистанционното, предна дясна врата не се заключва, а като го отключвам задна лява не се отключва! Ей такива бъгове са характерни, на някои уредите им започват да показват неточно и т.н...но...пък, като се качиш и те понесат 400к.с на тоя толуп и ти минава!
    Последно редактирано от evos; 05-02-19, 22:03.
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #17
      От: Range Rover L322 Vogue 4.4 бензин 2005-a година - мнения

      Първоначално публикуван от morolin Преглед на мнение
      Надявах се, на доста по-богата информация за модела във форума.
      Имате ТЛК в семейството ти обаче си карал Коприва и то бензинова като ти е изяла главата а сега искаш дрът Рейндж Ровър.

      Ела Вълчо изяж ме

      Взимаш си едно ново Дръстерче за 40к от съседната тема и решаваш проблема до края на гаранцията ама НЕ сигурно не е престижно нали?
      Последно редактирано от rosen_offroad; 06-02-19, 03:18.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #18
        От: Range Rover L322 Vogue 4.4 бензин 2005-a година - мнения

        Aй сиктир с тия Дъстърчета де.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #19
          От: Range Rover L322 Vogue 4.4 бензин 2005-a година - мнения

          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
          .... като го заключа с дистанционното, предна дясна врата не се заключва, а като го отключвам задна лява не се отключва! Ей такива бъгове...
          Три Дискавърита съм имал за по-дълго ( 200, 300 и тд5 ) , като на нито едно не му работеха постоянно всичките машинки на заключването. Колкото други съм гледал - все същото. Ама не се оплаквам де.

          Коментар


          • #20
            От: Range Rover L322 Vogue 4.4 бензин 2005-a година - мнения

            А, и аз не се оплаквам, щото ми минава!
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • #21
              От: Range Rover L322 Vogue 4.4 бензин 2005-a година - мнения

              Първоначално публикуван от morolin Преглед на мнение
              Надявах се, на доста по-богата информация за модела във форума.
              Тук едва ли ще намериш хора с богат опит с този модел. Търси мнения в английски сайтове.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #22
                От: Range Rover L322 Vogue 4.4 бензин 2005-a година - мнения

                Разбира се, че има много електроника - около 15 са компютрите, които командват ДВГ, скорости, раздатка, системите за безопастност и оборудване.
                Качествени са толкова, колкото са качествени при другите автомобили, тоест, това са компютри, изп. механизми и датчици не на LR, а на най - реномирани марки, които се влагат и при всички останали автомобили.
                Същото се отнася и до основните агрегати - ДВГ - BMW, АСК - ZF, раздатка NV.
                Тоест, всичко е от високо качество и не това е проблема.
                Проблема е, че колкото и качеството да е високо, има ресурс, който е в рамките на 10-15г.
                А ти искаш да си вземеш този високо-технологичен автомобил точно на границата на ресурса!
                И от горе на това да минаваш на г. по 50-60 хил. км. без откази?!
                Няма да станe!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X