Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hummer H1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hummer H1

    Здравейте. Hummer H1 e цивилната версия на военната машина HUMVEE. Защо Hummer H1 е толкова скъп, макар и да е на доста години? Гледам в немоското мобиле има доста Hummer H1 и HUMVEE. Има по-достъпни HUMVEE, но интериора ми изгежда доста спартански. Какво мислите, спартански ли е? HUMMER H1 ми изглежда по-лачен отвътре, има радио, CD, тонколони, ала бала. Но защо е толкова ужасно скъп? Някой кара ли HUMMER H1 в България проблем ли е ширината на колата?

  • #2
    От: Hummer H1

    Колега, аз само съм виждал Хъм вии, нямам никакъв достъп до този автмобил. За мен интериора е не спартански а буквално, като в танк. Това е военна механизация и е нормално да липсват съвременните екстри ( говоря за Хъм виии-то).
    Скъп е вероятно защото е правен да отговаря на определени военни стандарти ( макар и цивилната версия) Предлагането не е голямо, както и търсенето. Това влияе и на продажната цена.
    Ширината на колата би била проблем в определени ситуации. Анализирай си маршрута, по който би го карал и сам ще си прецениш Подземни паркинги, молове итн
    Изчети му техническите и експлоатационните характеристики и необходимости, за да си наясно с машината и нейните сервизи итн.
    Успех

    Коментар


    • #3
      От: Hummer H1

      Н1 е широк над 2 метра, също така си е и доста висок, направо найстина си е танк. А що се отнася до цените и Hammer H2 не е евтин. Н3ките са на поносими цени ама те са мини хамърчета
      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

      Коментар


      • #4
        От: Hummer H1

        Малко бройки с висока начална цена,странна яка машина което не е за всеки и от там и цената и.

        Старите по-стават,Алфа модела е скъп,2 и 3 са си евтино Шеви
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Hummer H1

          То това и американците казват ",не е джип ,това е Хамър",демек чук,та от там.нататък каквш да говориме.за интериор.Иначе.за в София не става ,карах зад един по Ломското от Обеля до кръговото над теца,ч.Еми тегав си е в града като гледам.Все едно си с камион,но кефи тотално.Надниквал съм в един в двора на клиент/печен/ ,нема общо с кола и с тия четири места при тия габарити.Строго специализирана машина-чук.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #6
            От: Hummer H1

            H2 и H3 са си модели чисто за гъзария, като X5, ML, Cayenne като изключим че H2ката е доста по внушителна като габарити. Струва ли ми се на мен или хамърите по изчезнаха от родните пътища, преди 10-12 години бяха много актуални и доста баровци по големите градове ги караха и тогава и аз им бях много голям фен особено на H2 а сега почти не съм виждал хамър, даже ги бях забравил като марка и модел.
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар


            • #7
              H 1 e изключително голям, широк и висок. Ако ще го караш из полето, добре. В града ще си имаш доста , да не кажа прекалено големи главоболия. Паркинги, молове, освободило се място за една кола в редицата, пък ти не можеш да се навреш с него с Н 1. Отделно на това частите са му доста скъпи. Но в крайна сметка, ако искаш да си различен, гъзар и прочие и имаш финансовите възможности - тогава си угаждай!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X