Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна подгревни свещи на Терано 2.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Смяна подгревни свещи на Терано 2.7

    Някога съм слагал NGK, мисля PN-137. Нула проблем. Бяха метални, с дебел връх, мисля че и по-дълги, но не мога да съм сигурен. Според мен проблем няма да имаш, независимо от модела, щом всичките ги дават за TD27T/Ti.

    По каталога на Denso DG-137 го дават за TD27T, а DG-626 за TD27Ti. Ама аз не знам да има разлики в главите.

    И двете са "double coil", тъй че в това отношение също няма проблем
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      От: Смяна подгревни свещи на Терано 2.7

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0041.jpeg
Прегледи:1
Размер:81.3 КБ
ID:5808360

      Ето ги старата и новата DG-137. Вижда се разликата от 3мм. Вече са монтирани. Намазах резбите с медна паста, която издържа до 1100 градуса.

      Пали и работи нормално, но температурата беше 12 градуса. Като застудее ще дам ново мнение.

      Съпротивлението на новите е 0,7 ома, мерено пак със същия уред.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • миро ловеца
        миро ловеца коментира
        Редактиране на коментар
        Колега на Терано 2.7TDI ли си качил свещи DG-137 и дали си доволен от тях?

    • #33
      От: Смяна подгревни свещи на Терано 2.7

      Не е ставало много студено. В Събота сутринта беше -1 градуса. Запалиха всички цилиндри. А преди и на +5 се усещаше. Имам усещането, че при студен старт двигателят е по-тих от преди.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #34
        От: Смяна подгревни свещи на Терано 2.7

        Усещането е субективно нещо. Важното е да сте доволен от крайния резултат.
        Можеше да тествате стара и нова свещ на загряване- едновременно. При някой загряването е на по малка площ , по бавно , в крайната част и т.н.. уж еднакви ,а с разлики.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X