Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за гранд витара 2005г. 2.0 дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнения за гранд витара 2005г. 2.0 дизел

    Мерси колеги за информацията.

    Коментар


    • #17
      От: Мнения за гранд витара 2005г. 2.0 дизел

      Добре де при дизелите има много периферия която променя мощността, а при атмосверният бензинов в6 къде са разликите. По- стария е 144 к.с. , а по- новия 158 к.с. ?

      Коментар


      • #18
        От: Мнения за гранд витара 2005г. 2.0 дизел

        Здравейте!

        От доста време чета форума, но тъй като дойде моментът за избор на конкретен автомобил, реших да се регистрирам и да попитам това-онова, а питам тук, тъй като темата е същата и да не отварям нова.
        Горе-долу ми стана ясно какво трябва да се гледа при избор на Гранд Витара 2003-2005 г., но всички които гледах (около 20 на брой) имат един проблем (поне един):
        При превключване на 4Н лампичката 4WD на таблото премигва, а при включване на 4L направо изгасва.
        Доколкото разбрах, тази лампа би трябвало да свети постоянно и при двата режима 4х4, но до момента не съм срещнал кола, на която да свети.
        Та, въпросът ми е, аз ли правя нещо грешно, или на пазара няма нито един екземпляр, на който да му работи 4Х4?
        От тук следва и следващият въпрос:
        Какво и как да проверя, за да разбера дали проблемът е повърхностен или тежък и скъп?
        Ясно е, че препоръките за изпробване на колата в кал не важат, защото никой джамбазин няма да ми я закара някъде на кал, че да си пробвам.
        С няколко думи, какво трябва и може да се направи при ограничените възможности за каране в и около автокъщата, за да се установят евентуални нередности?

        Благодаря предварително!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X