Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Москвич 2150

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Москвич 2150

    Не бях чувал за този модел ...https://www.auto-press.net/%D0%A0%D0...BD%D0%B4%D0%B0
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

  • #2
    От: Москвич 2150

    Благодаря! Беше ми интересно да прочета.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • #3
      От: Москвич 2150

      Интересно... какво ли творение е било?
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        От: Москвич 2150

        Супер руски дефендър!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #5
          От: Москвич 2150

          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
          Интересно... какво ли творение е било?
          Руско!
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            От: Москвич 2150

            Това е прототип, създаден като алтернатива на Нивата, но никога не е стигал до конвейера.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              От: Москвич 2150

              На мен ми е по-симпатичен от нивата, а и изглежда по-функционален за ловджии например. Жалко ,че са се отказали.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • #8
                От: Москвич 2150

                Повечето неща по москвича се оправяха с щатния инструмент, чук и тел.
                В този смисъл и сега би бил актуален - няма да те остави в гората щото електрониката не иска
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • #9
                  От: Москвич 2150

                  В Москвич твърде нагло са преписвали от Лендровър и партийните другаре са се подразнили.

                  Оттатък в Лада са се постарали - и какво са постигнали е известно, но е било повече или по-малко оригинално.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Москвич 2150

                    Легендата е, че Брежнев е присъствал на съпоставката на Нивата и Москвича и той трябвало да реши кое. На него му прилошало нещо и се облегнал на Нивата. Това се изтълкувало като насока за производство.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Москвич 2150

                      https://www.youtube.com/watch?v=34wALlFphcM&t=1256s

                      Коментар


                      • #12
                        От: Москвич 2150

                        В далечната 1980 г. /от 80-та до 90-та година бях редовен абонат/ рисунките на последната страница на "За рулем", автор Захаров, бяха на Москвичи - всевъзможни модели КИМ, фургони, комбита, състезателии т.н. Снимка от личната ми колекция

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190128_184327[1].jpg
Прегледи:1
Размер:299.5 КБ
ID:5808031
                        Москвич-416, селскостопански автомобил с повишена проходимост. 415 е с открита каросерия. Опитни образци, на база Москвич 410Н, произведени са около 20 броя през 1959 година. По една или друга причина проектът е замразен, за около 15 години, както виждаме.
                        Концепцията, разбира се, не е нова. Фермерски Фордове и Вилиси има още преди войната, даже се изработва и прикачен инвентар за тях. Всъщност, през ВСВ изгрява звездата на джипките, такима каквито ги знаем.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Москвич 2150

                          [/ATTACH]
                          По една или друга причина проектът е замразен, за около 15 години, както виждаме.
                          [/QUOTE]

                          Едната или другата причина са спестили мноооого мъки на социалистическото човечество. Да не забравяме, че беше традиция собствениците на Москвич да ги погребват прави.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #14
                            От: Москвич 2150

                            Ами, извинявам се че се включих тогава. Помислих, че има хора които имат интерес към автомото старините и непознатите модели на познати марки.
                            Моля ,ако модератор прецени, да ми изтрие предното мнение.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Москвич 2150

                              Винаги съм искал да имам лада с двг412. Та и тази простотия с подобна компилация и някаква чужда раздатка може би щеше да елиминира раздела за Нива тук.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X