Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

    100 какво ще да е ако не са кила злато си е домашен майстор категория около средното ниво,тия за по 30-50 не ги слагам в класацията въобще.

    Ако ше сглобявам гардероб си взимам такова ма ако ше сменям покрива на къщата ммммммм със 100 пари няма да стане.За изхвьрлянето си прав- имам Дювалчета 20 волтови,е то ми писва и ме домързява мен,а на него батерията му е е на 60-70%,че и резервни имам ма как няма като майстор тук ти взима 100 пари на час,я по-добре аз с Дювала.

    100 пари не ги мисли,ако пък вземе да е добро а?За парите си де.

    Взимай,какво му плащаш
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

      Харесай си марка 18в Макита, Дювол и си вземи една машинка с зарядно и батерия, после може да си купуваш бодита от десетки видове машини, хем всичко ще е както трябва и няма да се чудиш дали става. Сигурен съм, че няма да съжаляваш за инвестицията.
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
        Харесай си марка 18в Макита, Дювол и си вземи една машинка с зарядно и батерия, после може да си купуваш бодита от десетки видове машини, хем всичко ще е както трябва и няма да се чудиш дали става. Сигурен съм, че няма да съжаляваш за инвестицията.
        Нещо такова?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dewlt.jpg
Прегледи:1
Размер:247.3 КБ
ID:5810849само 1200.
        Последно редактирано от Krelion; 21-03-19, 00:48. Причина: цена
        Дизелов Jeep, не е Jeep.

        Коментар


        • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          100 какво ще да е ако не са кила злато си е домашен майстор категория около средното ниво,тия за по 30-50 не ги слагам в класацията въобще.

          Ако ше сглобявам гардероб си взимам такова ма ако ше сменям покрива на къщата ммммммм със 100 пари няма да стане.За изхвьрлянето си прав- имам Дювалчета 20 волтови,е то ми писва и ме домързява мен,а на него батерията му е е на 60-70%,че и резервни имам ма как няма като майстор тук ти взима 100 пари на час,я по-добре аз с Дювала.

          100 пари не ги мисли,ако пък вземе да е добро а?За парите си де.

          Взимай,какво му плащаш
          Толкова ми трябвше.Взимам го!
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

            Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
            Нещо такова?[ATTACH=CONFIG]984219[/ATTACH]само 1200.
            И това не е,гледай го да е 20 волтовото,то ще е къде 15 пъти на цената на това Флексче,но ти трябва и ясна идея за какво го взимаш де,иначе изхвърляне си е от всякьде.

            Дювал,Милуоки или Макита,тия само вибратори дето не правят,но за домашен майстор .........ебаси дома ебаси майстора,на моите четирима им се редяхме и не се дава ма сме толкова и майстори де ма пък и както казах - 100 пари са около половин батерия на Дювала.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

              Това 18 или 20 волта на девалт няма разлика.Там при вас така ги водят 20 волта.
              В Европа до колкото знам няма 20 волта.

              По пазарите има 20 волта девалт ментета.
              От официалните дистрибутори на девалт в Бг ,няма 20 волта машина.

              Понеже нашия човек,който носи девалт ,част от инструментите идват от Канада,всичко работи със всички еднакво.Без значение какво пише на бодито и батерията .При вас тежката артилерия винтоверт при девалт е бодито 996 със магнезиевия корпус.Пишат го легендарния винтоверт.Аз го имам във двата варианта за Европа и за Америка.

              п.п От горния комплект,нямам зегето и циркуляра и фенера.Куфари точно такива имам три и още един ми трябва.

              Хубавото е на тези куфари че са клик система.Девалт му викат т стак .

              Без значение дали е куфар за инструменти или куфар от винтоверт,се закопчава и си става като модулна гаражна количка за инструменти че и платформа с колела има.


              п.п Когато купуваш акумулаторно нещо,се замисляш какво правиш като му умре батерията.

              Купуваш нов ?
              И на мен не ми харесва цената на батериите на макита и минахме на девалт,не че и те са евтини,но при еднаква цена ,батерията на макита е 3 амперчаса а на девалт 5 амперчаса.

              Krelion хвърляш пари на вятъра.

              За 250-300 лв.има нови девалт със 18 волта 1-2 амперчаса батерия...

              Боди 777 около 120 лв батерия 18 волта 5 амперчаса 125 лв.и зарядно 60 лв. Чисто нови ,със относителна гаранция .

              За гаранцията е относителен въпроса,защото имах такъв случай и нашия човек я пое,тук бг дистрибутор също каза че може да поеме гаранция на девалт купен от Англия.Не ми се е налагало,но затова казвам.

              Пак да кажа не продавам инструменти.
              Последно редактирано от Roninn; 21-03-19, 07:13.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                Сега пък ми попадна това. 18V,още 75 джунджурии,Манесман. Много евтино обаче.


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:manesman.jpg
Прегледи:1
Размер:103.2 КБ
ID:5810873
                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                Коментар


                • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                  Имам подобен Манесман NiCa боздуган, само че жълт, 24V. Купувах го някъде 2004г., батериите отдавна се сдухаха, там мемори ефектът е сигурен при неправилно зареждане. Беше едноскоростен, както и този от линка, естествено под 20Nm, зареждаше 4 часа,този на 18V предполагам, пак е толкова. Та за тези пари си е живо набутване, ако нещо аксесоарите избият част от цената. Винтовертът е все едно сега да си купиш лампов телевизор.
                  Последно редактирано от mitko 53; 21-03-19, 21:28.

                  Коментар


                  • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                    Тест на 8 броя топ марки импакти модели 2018

                    Място

                    1 Dewalt
                    2 Metabo
                    3.Hilti
                    4.Miluoki
                    5.Makita
                    6.Panasonic
                    7.Hitachi
                    8.bosch

                    https://youtu.be/pvqar-4ZelA

                    Parkside не фигурират,но в друг тест,отнесоха син Бош .
                    Последно редактирано от Roninn; 21-03-19, 21:49.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                      Тест на легендарния dewalt 996 и Милуоки




                      https://m.youtube.com/watch?v=GmW6InP9cWY#dialog
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                        Баси, накрая ще си взема Блек енд Декер P 8041, по спомен имаше акумулаторен прототип, с който на Луната, там, нещо американците копали некви камъни. Авторът на темата дали си реши проблема?
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                          Тези клипове за сравненията са направени от малоумници .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Баси, накрая ще си взема Блек енд Декер P 8041, по спомен имаше акумулаторен прототип, с който на Луната, там, нещо американците копали некви камъни. Авторът на темата дали си реши проблема?
                            Сигурно.Той питаше за подарък.Преди два месеца.Нормално развитие на темата,както на повечето във Форума.Преди 18-19 години работехме на Централни гробища.Поставяхме урнови плочи и паметници.С един акумулаторен Блек енд Декер с умряла батерия(която струваше нова повече от него).Стигаше точно за 12 дупки Фи10(два монтажа).Ама то и един никакъв бетон там.
                            Дизелов Jeep, не е Jeep.

                            Коментар


                            • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                              Ронине в Европа не знам какво има тия дни,от 3 петилетки ме няма и рядко се прибирам ма и като се пребера точно ми е до Дювали.

                              Тук си прав на 100% след краткия рисьрч,да вляза и аз в час с какво има из Европата.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                                Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                                Тези клипове за сравненията са направени от малоумници .
                                И са най-вече добре платени...
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X