Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турски ловни полуавтомати 12 калибър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

    Продължавам да изчитам всичко, което намеря за комшийските оръжия. Доста четох и братушковите сайтове - няма лош коментар! От всичко четено оставам с извода, че е въпрос на лично решение - пушката да ”легне”. Все едно всички са с еднакво качество, просто външна разлика и газово или инерционно презареждане.
    C20Nе '94 KБ

    https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

    Коментар


    • #17
      От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

      https://www.dyplet.com/oruzhiyeoxoty...2-kalibra.html
      C20Nе '94 KБ

      https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

      Коментар


      • #18
        От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

        Някой знае ли кой произвежда "Чърчил "?

        Коментар


        • #19
          От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

          Мисля, че е на Армсан производство. Тази година гледах във ВИП Пловдив полуавтомат Чърчил. Лек, тънък, но на мен не ми легна...и лошо впечатление ми направи механизма -с две ръце като го друснах на долу, така яко клопа, че ако има патрон е вероятно да зареди/презареди. Ако тичаш какво става? Това са просто мои ръсаждения. Може и да бъркам
          C20Nе '94 KБ

          https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

          Коментар


          • #20
            От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

            Първоначално публикуван от emilganev Преглед на мнение
            Мисля, че е на Армсан производство. Тази година гледах във ВИП Пловдив полуавтомат Чърчил. Лек, тънък, но на мен не ми легна...и лошо впечатление ми направи механизма -с две ръце като го друснах на долу, така яко клопа, че ако има патрон е вероятно да зареди/презареди. Ако тичаш какво става? Това са просто мои ръсаждения. Може и да бъркам
            Благодаря!Моя е от първите внесени в България и за сега съм много доволен.

            Коментар


            • #21
              От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

              Първоначално публикуван от emilganev Преглед на мнение
              Мисля, че е на Армсан производство. Тази година гледах във ВИП Пловдив полуавтомат Чърчил. Лек, тънък, но на мен не ми легна...и лошо впечатление ми направи механизма -с две ръце като го друснах на долу, така яко клопа, че ако има патрон е вероятно да зареди/презареди. Ако тичаш какво става? Това са просто мои ръсаждения. Може и да бъркам
              Да попитам - иСкара ли изпитите? След месец и..., почва ловния сезон. Пушка немаш, куче немаш - къде си тръгнаАл?!

              Коментар


              • #22
                От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

                На 20 юни успешно издържани стрелби. 2-3 юли имах разрешително, а на 15 закупих от Армада понтика Армед Импактор с две цеви. Директно му сложих късата цев и пробата беше на лице няколко часа след като го закупих. С най-обикновено бренеке от 1лв след като настроих приборите от легнало положение, една гума и менгеме за стойка, започна да ги вкарва на 7/9см от центъра - първото 1см под центъра, 2рия на 5см в дясно на ниво център, а третия падна 5см на долу и 7/8 в дясно. Три почти последователни в рамките на 1 мин. И с магнуми го пробвах на 100м но вече от права позиция, и не беше никак зле. Предстой да пробвам на стрелбище с оригинални станоци и както си трябва. С 13/0 със същата цев на 50м проби термо плот 3см от към гладката страна 7 съчми. Абе много добри резултати като за начало. С 8/0 Реймингтон магнум на същата дистанция и същия термо плот влезнаха 7съчми на 6/7мм . Доволен съм от оръжейника Любо Димитров, щателно обясни, показа..за съжаление аз бях говорил с Явор. Той каза, че ще има и подаръци, но в крайна сметка като попитах направих някаква физиономия и толкова....ии Димитров подари шомполи за почистването. В последниствие се оказва, че нещо си там.....да не влизам в подробности.
                C20Nе '94 KБ

                https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                Коментар


                • #23
                  От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

                  Честито! Бъди усърден в птичия лов...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

                    В нашия край все още няма чума, дано и да няма!
                    C20Nе '94 KБ

                    https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                    Коментар


                    • #25
                      От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

                      Armsan Phenoma - цев 61 см, цилиндър
                      Дистанция - 102 м, мишена А4
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #26
                        От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

                        С тоя телескоп отгоре нормално.
                        И аз с тек 18 Спортинг само с двете мушки постигам подобни резултати.
                        Хубава пушка имаш, но не е за гоначи.
                        Надявам се тази есен да ги ползваме.
                        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от emilganev Преглед на мнение
                          От: Турски ловни полуавтомати 12 калибър

                          На 20 юни успешно издържани стрелби. 2-3 юли имах разрешително, а на 15 закупих от Армада понтика Армед Импактор с две цеви. Директно му сложих късата цев и пробата беше на лице няколко часа след като го закупих. С най-обикновено бренеке от 1лв след като настроих приборите от легнало положение, една гума и менгеме за стойка, започна да ги вкарва на 7/9см от центъра - първото 1см под центъра, 2рия на 5см в дясно на ниво център, а третия падна 5см на долу и 7/8 в дясно. Три почти последователни в рамките на 1 мин. И с магнуми го пробвах на 100м но вече от права позиция, и не беше никак зле. Предстой да пробвам на стрелбище с оригинални станоци и както си трябва. С 13/0 със същата цев на 50м проби термо плот 3см от към гладката страна 7 съчми. Абе много добри резултати като за начало. С 8/0 Реймингтон магнум на същата дистанция и същия термо плот влезнаха 7съчми на 6/7мм . Доволен съм от оръжейника Любо Димитров, щателно обясни, показа..за съжаление аз бях говорил с Явор. Той каза, че ще има и подаръци, но в крайна сметка като попитах направих някаква физиономия и толкова....ии Димитров подари шомполи за почистването. В последниствие се оказва, че нещо си там.....да не влизам в подробности.
                          Каква е цената с двете цеви

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от djipa Преглед на мнение

                            Каква е цената с двете цеви
                            680ЛВ.
                            C20Nе '94 KБ

                            https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                            Коментар


                            • #29
                              Аз ходих на мен ми каза че няма и вече няма да ги получава

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от djipa Преглед на мнение
                                Аз ходих на мен ми каза че няма и вече няма да ги получава
                                Лошо. Не казаха ли нещо за нов внос да чакат? Понеже съм в такъв район, че нямаме прасета тази година се замислям дали да не я продам. Я съм изтрелял с късата цев 70 патрона я не.
                                C20Nе '94 KБ

                                https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X