Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee WJ 2.7 проблем с преден долен носач - захват към купе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Grand Cherokee WJ 2.7 проблем с преден долен носач - захват към купе

    Здравейте,

    Нов съм във форума и това ми е първия пост. Не успях да намеря подобно питане, затова отварям нова тема.

    Ще се опитам да опиша проблема, но тъй като нямам голям опит, може да объркам някой термин или елемент - бъдете снизходителни

    На моя WJ 2.7 CRD, едно от "ушите", които държат долните носачи (от към страната на купето), по-точно лявото е изкривено в следствие на удар (не знам от какво е всъщност, така дойде при мен). Въпросът ми е, има ли начин да се изправи или смени? Питах няколко майстори с дозери, които категорично отказаха да се заемат. Същевременно не съм сигурен, че това е част, която се подменя.
    Резултата от тая кривина, е че разстоянието от средата (капачката) на задната джанта до средата на предната е с 3см по-късо от едната страна (лявата) в сравнение с дясната, което рефлектира на возията и поведението на машината.

    Прикачвам снимки за ориентир. Ако някой се се сблъсквал с подобен проблем, ще се радвам да чуя как го е разрешил. Благодаря предварително за всякакви мнения!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image1.jpeg
Прегледи:1
Размер:250.3 КБ
ID:6155083Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image2.jpeg
Прегледи:1
Размер:179.6 КБ
ID:6155084Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image3.jpeg
Прегледи:1
Размер:211.5 КБ
ID:6155085Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image4.jpeg
Прегледи:1
Размер:249.4 КБ
ID:6155086

  • #2
    От: Grand Cherokee WJ 2.7 проблем с преден долен носач - захват към купе

    Чичо, пиши от къде си.....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Grand Cherokee WJ 2.7 проблем с преден долен носач - захват към купе

      Здрасти Дядо Владо,

      От София съм. Даже сме идвали с джипката при теб на гости (есента на 2017-та, когато го докарах в България) за обслужване и смяна на спирачни дискове.

      Поздрави,
      Камен

      Коментар


      • #4
        От: Grand Cherokee WJ 2.7 проблем с преден долен носач - захват към купе

        Чук, горелка и мамата .... Ако има и с какво да ги опъваш докато ги грееш ще стане значително по-лесно.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          От: Grand Cherokee WJ 2.7 проблем с преден долен носач - захват към купе

          Първоначално публикуван от chichodobri Преглед на мнение
          Здрасти Дядо Владо,

          От София съм.
          0988887270 Бони тук пишещ като "Тенекето" (на латиница) с това точно те си вади хляба....
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Grand Cherokee WJ 2.7 проблем с преден долен носач - захват към купе

            Благодаря!!

            Коментар


            • #7
              Здравейте,

              Малко да вдигна темата и да попитам как се развиха нещата при колегата chichodobri
              Аз имам същия проблем, след удар от дясната страна ситуацията е подобна като при колегата.
              Звънях на телефона даден от Дядо Владо, но Бони вече не работи като автотенекеджия.

              Има ли друг колега който би могъл да извърши този ремонт на моят Гранд?

              Благодаря за вниманието.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X