Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

    От тези, които си изброил най-трудното ще е да намериш нещо, което има още живот в него, в предвид какво се предлага като състояние на пазара. Но невъзможни неща няма!

    Коментар


    • #17
      От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
      А защо не Л200 пикап с двойна кабина? Един хард топ на легена и кучовците ще имат перфектна къщичка за пътуване и няма да ти осмърдяват и окосмяват твоята къщичка ..... Лично за мен това е най-удачния вариант и не виждам причина да ги отхвърляш, освен някоя субективна. Читавите тук вървят по 2-3000 паунда. С докарване, регистрация и евентуално обръщане на волана (в случай, че си закоравял противник на десняците ), надали ще надскочи 10 000 лв. При всички положения ще се вместиш в 15000 заедно с обслужването и 4 чисто нови гуми (4 бр. 31'' кални регенератки тук са 240-260 паунда ако си ги купиш на място или около 300 с доставка до вратата)
      И ТУЛЕ на тавана да си събира багажите в него.

      Аз тук съм с теб,пикапа си е пикап еле ако не трябва да возя много пътници в него,а за кучета и щуротии се е Утепал
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

        Има по обявите 2 бензинови 100тици под 15 000лв и с ляв волан. Тези нямат убиване, ще искат обслужване само.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #19
          От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

          Ма па как харчи това,до развод може да те докара тая любов еле тия с 4те скорости
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            И ТУЛЕ на тавана да си събира багажите в него.

            Аз тук съм с теб,пикапа си е пикап еле ако не трябва да возя много пътници в него,а за кучета и щуротии се е Утепал
            Двойната кабина е с обема на джип къса база без багажното, има си 4 врати и 4 човека пътуват съвсем комфортно. Предимството на легена е, че ако искаш можеш да го напълниш с дърва или въглища или строителни материали примерно без да ти пука, че ще освиниш тапицериите. Една водоструйка и става като нов . Да не говорим за прекарване на обемисти неща като мебели. С хард топ кучетата нямат нужда и от клетка и няма да ги брули вятъра зимата, както съм виждал да ги карат в някакви импровизирани клетки на задната врата. И в същото време пак можеш да си го ползваш да идеш на работа или до магазина. А да те завози с някакъв по-обемист багаж на някое забутано местенце е направо незаменим.
            Последно редактирано от kuzdov; 25-01-19, 07:54.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #21
              От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:269F0D79-0F7C-43EE-A9BB-482F05C768B0.jpg
Прегледи:1
Размер:362.5 КБ
ID:5807786

              И струва $100.00 ако я намериш на далавера тая костенурка.Те една на Тундра,джанти му дадох,сега костенурка си намери за стотачка,крокодил му търсим,да си го вози.

              Тия ги знам и съм им фен,твърдо съм за такова ако не ти трябва трети ред седалки за хора ма балдъзата в легена няма как да я кача,ще ме отрови майка и ако не ме застреля сестра и.

              Аз и за Тулето не се бьзикам,не му пречи ма никак,малко не влиза по гаражите ма това да му е.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

                При вас ако няма крокодили се разходете до Алабама или околията и му хванете един алигатор. Местните викат, че са повече от жабите ... Ту(х)лето е добра опция също, стига да му трябва. Предполагам автора ще вози ловни кучета, щом ходи по пущинаци и разбити пътища, затова едва ли ще му е необходим. Аз имам и 3,5 т. теглич и ако му закача ремарке ще мога да влача багаж колкото камион. Всъщност това ми беше и идеята де, да си взема каравана, ама няма къде да я държа засега ....
                Последно редактирано от kuzdov; 25-01-19, 09:01.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

                  Не пречи

                  походен стол да сложи пак е ок,маса,тента,палатка,лопати......събира яко и не пречи на деца и кучета
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

                    Да, ама не носи много на бой. А по пущинаците не липсват клони . Иначе ако ще къмпингарствам веднага бих метнал един такъв сандък на тавана и къщичката да е свободна само за пасажери.
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

                      Няма вечен кеф,той може и да не прецени някой гараж и да я събори цялата,е мойта в нормален гараж не влиза и на Летище София примерно няма спиране с това,въртиш вън на улицата,но пък на обем го докарва колко Опел Корса до чистачките
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на следващия кучевоз (тема за практически насоки и съвети)

                        Така е, законът за (липсата) на пълното щастие ...
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X