Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое Mitsubishi е най подходящо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кое Mitsubishi е най подходящо?

    Здравейте колеги:моля за съвет за Mitsubushi подкодящо за офроолд. Понеже съм фен на марката искам третото ми да е за по грубо каране.Благодаря на всеки одзовал се.

  • #2
    От: Кое Mitsubishi е най подходящо?

    Е как кое-V6 3.5 бензин.
    Щом си фен на марката няма начин да не си гледал характеристики на тоя мотор,сравнен с 3.0 V6-177к.с.
    Не,че втория е лош,но въртящият му момент е значително по във високи обороти.
    Дизел няма смисъл да се коментира-нали?
    Лошото е,че вече остаряха,масово са нагнили,а цените са от 8 бона нагоре.....
    Но всеки си преценя началния бюджет за желязо,което ще чупи в горите!
    Аз лично повече от 5 бона не давам.

    Коментар


    • #3
      От: Кое Mitsubishi е най подходящо?

      Бих добавил къса база, ако ще се завира по дерета и гори и задължително супер селект.

      Коментар


      • #4
        От: Кое Mitsubishi е най подходящо?

        Тройката е по-добра. Иска само рошави гуми и лебедка. Без значение бензин или дизел.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #5
          От: Кое Mitsubishi е най подходящо?

          Първоначално публикуван от smaleto Преглед на мнение
          Здравейте колеги:моля за съвет за Mitsubushi подкодящо за офроолд. Понеже съм фен на марката искам третото ми да е за по грубо каране.Благодаря на всеки одзовал се.
          За "офроолд" Мицубиши не става със сигурност! За "офроуд" всички стават, вече колко ще издържи и до къде ще стигне е въпрос на доуточняване.

          Коментар


          • #6
            От: Кое Mitsubishi е най подходящо?

            Да одбележа че първото ми е супер селект с блокаж на задния и ( предния) мост но е дълга база 91г. шаси и копето са доста прогнили,ползвам го само за лов по по умерени терени за да несе прекърши.Чудя се дали е възможно да се прехвърлят мостове и скорости на паджеро 2004г. къса база 3.2 мотор?

            Коментар


            • #7
              От: Кое Mitsubishi е най подходящо?

              Ча па на предния мост?
              8)

              Коментар


              • #8
                От: Кое Mitsubishi е най подходящо?

                Всички стават. Бил съм свидетел как един и същ джип като го кара един човек минава през даден участък без проблеми, като го кара друг и не ще. Братя са, между другото... ��
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #9
                  От: Кое Mitsubishi е най подходящо?

                  Първоначално публикуван от smaleto Преглед на мнение
                  Чудя се дали е възможно да се прехвърлят мостове и скорости на паджеро 2004г. къса база 3.2 мотор?
                  ??? Тройката е със супер селект !Rusev ти даде бонус (съвет).
                  "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                  Кольо.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кое Mitsubishi е най подходящо?

                    Първоначално публикуван от smaleto Преглед на мнение
                    Да одбележа че първото ми е супер селект с блокаж на задния и ( предния) мост но е дълга база 91г. шаси и копето са доста прогнили,ползвам го само за лов по по умерени терени за да несе прекърши.Чудя се дали е възможно да се прехвърлят мостове и скорости на паджеро 2004г. къса база 3.2 мотор?
                    То ако наистина има поставен и преден блокаж , това ще струва повече от целия джип във състоянието което го описваш .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кое Mitsubishi е най подходящо?

                      За човек който не разбира "като мен"плащат си колко им кажат.За сума няма смисал да коментирам,предния мост допълнително го закупих.В първия одобен момент ще го снимам и кача да погледнете.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X