Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford Maverick NATS помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ford Maverick NATS помощ

    И при мен е така,при изваден ключ има ток само в запалката,в багажника.В тази на таблото и към задните седалки няма
    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Някъде някога някой е пипал. И на двете ми таранота (1998 и 2005) постоянен плюс в запалката и в гнездото на подлакътника няма. Има само в гнездото на багажника. И по сервизно ръководство е така.

    + в запалката се появява при завъртян ключ на първа позиция поне (тоест позицията преди контакта). При същата позиция започва да духа и вентилатора, ако е включен, появява се и плюс на радиото (ако е вързано така че при изваден ключ да не работи).
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

    Коментар


    • #17
      От: Ford Maverick NATS помощ

      Не си споменал лампичката отпред под стъклото, червения диод, гасне ли когато дадеш на контакт? Ако гасне значи поне ключът разпознава!
      Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
      X-trail 2.2 Di 2003
      Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

      Коментар


      • #18
        От: Ford Maverick NATS помощ

        На два три Форда съм пробвал,мога да видя,изтрия и добавя ключове ,към имобилайзера и дистанционни към комфорт модула,но явно тук се крие разковничето че Тея дето съм ги пробвал са 2005-2010 г
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #19
          От: Ford Maverick NATS помощ

          Пак - това возило няма нищо общо с Ford освен емблемите.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Ford Maverick NATS помощ

            Диода на имобилайзера не гасне постояно мига.
            Проверихмв бушоните, имаше 2 изгорели и са смени, но ми направи впечатление друго, в самия механизъма на ключа има нещо не винаги заключва волана.
            Може би това е баправило белята. След 5 опита за паалена се заключва компа.

            Говорили сме с един ключар дава бадежди и един който се занимава с чипосване на компове.
            дават надежди.
            Последно редактирано от emo80; 25-01-19, 12:09.

            Коментар


            • #21
              От: Ford Maverick NATS помощ

              По-скоро виж дали има начин тая простотия да се деактивира вовеки.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #22
                От: Ford Maverick NATS помощ

                При зексел компа нещата са по сложни. Ще искаме тотално да се махне, ако стане.
                Принципно не е сложно.

                Трябва сервиз с consult софтуер, 14 PIN кабек и карта четец на NATS кодове.
                Проблема се решава за 5 минути.
                В нашия район около Кърджали бяма.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X