Обява

Свий
Няма добавени обяви.

работа по дългосрочен проект в Германия,

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • работа по дългосрочен проект в Германия,

    Колеги,

    Имам договор за дълъг период в мрежата на Deutsche Telekom.

    Търся шофьори с категория C+E, но максималното шофиране е 50-60 км на ден. Търся да направя пълен екип за месечна ротация, така, че на всеки месец да се връщат при семейства.

    Условията са повече от добри - добър клиент, редовни плащания, но от нас се иска и работа... т.е. да се ограничат личните работи за личното време (социални мрежи, безброй цигари и безброй телефонни разговори).

    Моля за лични съобщения, за да дам пълна информация.

    Всичко добро

    Тинко Младенов
    Good guys drive Land Rovers!

  • #2
    От: работа по дългосрочен проект в Германия,

    Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
    .......но от нас се иска и работа... т.е. да се ограничат личните работи за личното време (социални мрежи, безброй цигари и безброй телефонни разговори).......
    С това отказа много желаещи!
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

    Коментар


    • #3
      От: работа по дългосрочен проект в Германия,

      По-голям проблем ще му е да намери хора с C+E, мен ако питаш.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: работа по дългосрочен проект в Германия,

        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
        По-голям проблем ще му е да намери хора с C+E, мен ако питаш.
        Това не е никакъв проблем,проблемът е че посредникът е българин и заплатата в повечето случай е макс 1500 евро отделно е и на български трудов договор.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • #5
          От: работа по дългосрочен проект в Германия,

          Понеже се досещам колегата какво работи,мисля че нещата са интересни.

          А и автора си търси шофьори,а не съдружници.

          п.п Нямам представа за подробностите
          Последно редактирано от Roninn; 28-01-19, 16:41.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #6
            От: работа по дългосрочен проект в Германия,

            Аз бих посъветвал ОП за 1-2 минутки да намери Фейсбук групите на българи живеещи в региона на контракта, една обява в 2-3 групи и "ъпване" всеки ден ще има на порядък по-големи шансове за успех според мен.
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              От: работа по дългосрочен проект в Германия,

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              Аз бих посъветвал ОП за 1-2 минутки да намери Фейсбук групите на българи живеещи в региона на контракта, една обява в 2-3 групи и "ъпване" всеки ден ще има на порядък по-големи шансове за успех според мен.
              Българите живеещи в региона предпочитат да работят за немски фирми.
              Дизелов Jeep, не е Jeep.

              Коментар


              • #8
                От: работа по дългосрочен проект в Германия,

                Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                Българите живеещи в региона предпочитат да работят за немски фирми.
                Така е обаче има постоянен наплив от нови хора, които хабер зи нихт дойч и за тях това е супер оферта.
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #9
                  От: работа по дългосрочен проект в Германия,

                  Като гледам , автора на темата не я е поглеждал от момента на нейното пускане преди 8 дни ......

                  Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
                  Колеги,

                  Имам договор за дълъг период в мрежата на Deutsche Telekom.

                  Търся шофьори с категория C+E, Търся да направя пълен екип за месечна ротация,

                  Условията са повече от добри - добър клиент, редовни плащания,

                  Моля за лични съобщения, за да дам пълна информация.

                  Тинко Младенов
                  Пусках Л.С. , но изглежда май имам някакъв проблем със системата на форума , затова ще дублирам тук:::;;;;

                  -----------------------------------------------
                  Здравейте гн. Младенов !

                  Прочетохме вашата тема и тя предизвика интерес.Бихме желали да научим подробности за естеството на работата която се очаква от шофьорите кат. С+Е .

                  На първо четене изглежда различно от стандартна дейност (вътрешен транспорт в Е.С.) , за каквато има хиляди оферти за работа от стотици Бг. и чуждестранни транспортни фирми.

                  Първоначално е за предпочитане , не телефонен а писмен контакт на arcobalestro@mail.bg

                  Поздрави !
                  ----------------------------------------------------------------
                  Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                  Коментар


                  • #10
                    От: работа по дългосрочен проект в Германия,

                    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                    Така е обаче има постоянен наплив от нови хора, които хабер зи нихт дойч и за тях това е супер оферта.
                    Как си направи извода че е "супер оферта" , след като не се знае каква и колко ще е работата ?

                    ..... За пари изобщо не отварям дума , в класацията *приоритети* те са накрая....... може изобщо и да не се стигне до въпроси за заплащане...
                    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                    Коментар


                    • #11
                      От: работа по дългосрочен проект в Германия,

                      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                      Така е обаче има постоянен наплив от нови хора, които хабер зи нихт дойч и за тях това е супер оферта.
                      Ми то и меСТните работодатели се ориентират.Тука един собственик на фирма-турски немец- купи две къщи,да ги направи на общежития за новопристигнала работна сила от България,Румъния и където се сетиш.Част от диспечерите са руски немци и си комуникират с нашенците на руски.Развален английски също върши работа.
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • #12
                        От: работа по дългосрочен проект в Германия,

                        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                        Така е обаче има постоянен наплив от нови хора, които хабер зи нихт дойч и за тях това е супер оферта.
                        Дори и новите не искат да работят с български посредници. Със Ц+Е и „гутен морген“ те взимат веднага.
                        Дизелов Jeep, не е Jeep.

                        Коментар


                        • #13
                          От: работа по дългосрочен проект в Германия,

                          Аз нещата ги разбрах, че човекът търси шофьори за неговата си фирма, защото е хванал някаква дългосрочна работа в Германия.
                          Що го качихте така смело на черешата? Може пък наистина да не се работи при мизерни условия и да се плаща добре. Не прочетох никъде да е посредник, нито да иска от шофьорите да знаят немски. Това, че повечето български шофьори там ги третират като папуаси, е по обективни причини-свръхпредлагане на работна ръка и липса на регулации. Това с регулациите поне е на път много скоро да се промени.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #14
                            От: работа по дългосрочен проект в Германия,

                            А и човека не е случаен измамник, а е точен и коректен.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #15
                              От: работа по дългосрочен проект в Германия,

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              А и човека не е случаен измамник, а е точен и коректен.
                              +1 , аз точно поради това смело твърдях, че човека предлага "оферта"
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X